• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Czy karta zbliżeniowa jest bezpieczna?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tancereczka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 23:13
Mnie tak jakoś te zbliżeniowe karty nie przekonują. Tak to te karty płatnicze blokuje jednak pin, i trzeba go znać żeby móc z czegoś skorzystać a tak, przy karcie zbliżeniowej jednak wystarczy podac ją i już można zrobić zakupy na czyjeś konto.
Cytuj
Weronka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.6.2014 19:41
W dzisiejszych czasach nic nie jest bezpieczne, trzeba uważać na każdym kroku. Ale nie popadajmy też ze skrajności w skrajność. bo jak będziemy uciekać całkowicie od nowoczesnych technologi to będziemy za bardzo odstawać od reszty naszego społeczeństwa.
Cytuj
Nessa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.6.2014 21:12
Nie no wysraczy się w odpowiedni sposób zabezpieczyć. Są chyba jakies specjalne etiu i w czymś takim trzyma sie karte żeby przypadkiem ktoś kto wpadanie na genalny pomysł okradania ludzi z takimi kartami nie okradł nas.
Cytuj
beatrisR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2014 19:41
Moim zdaniem, karta zbliżeniowa to bradzo fajne rozwiązanie, czasami nam sie spieszy i możemy dzieki temu szybko załatwić zakupy, Co do jej bezpieczeństwa to przecież normalne karty też nie są bezpieczne w 100 % a ludzie i tak z nich korzystają.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 10:26
beatrisR napisał
Moim zdaniem, karta zbliżeniowa to bradzo fajne rozwiązanie, czasami nam sie spieszy i możemy dzieki temu szybko załatwić zakupy, Co do jej bezpieczeństwa to przecież normalne karty też nie są bezpieczne w 100 % a ludzie i tak z nich korzystają.
Otóż to. Niebezpieczeństwo istnieje zarówno przy kartach zbliżeniowych jak i tradycyjnych. Starajmy sie być ostrożni, a zagrożenie będzie ograniczone.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
jolawiola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 9:57
Ja do kart zbliżeniowych nic nie mam. Ostatnio w banku zaproponowali mi taką kartę i zgodziłam się bez wahania. Nie raz jestem z dziećmi w sklepie i ciężko mi ogarnąć zakupy i rozbrykane maluchy w wózku, dlatego taka karta bardzo mi się przydaje. Ludzie w kolejce za mną już nie mruczą pod nosem żebym się streszczała :D
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

1.7.2014 10:17
Pewnie, ze to wygodna opcja. Ale coż. Jedni placa telefonami, naklejkami itd. a ni wciaz sie boja nawet pinu używać.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.8.2014 12:51
A dlaczego miałabyś żałować? Karty zbliżeniowe są naprawdę super wygodne. Jedyne niebezpieczeństwo polega na tym, że jeżeli ją zgubisz lub ktoś Ci ukradnie może płacić do 50zł bez pinu do momentu, w którym Ty nie zastrzeżesz karty. A tak poza tym jest to całkowicie bezpieczne.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.9.2014 10:18
Gość napisał
Pewnie, ze to wygodna opcja. Ale coż. Jedni placa telefonami, naklejkami itd. a ni wciaz sie boja nawet pinu używać.


No dokładnie. Nie ma się co bać możesz spróbować tej opcji a jak CI nie przypasuje no to chyba można zrezygnować. Przynajmniej nie powinni robić z tego problemu większego. Ja mam i korzystam i póki co jestem zadowolona.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

1.9.2014 15:25
Pewnie , ze jest (oczywiscie w granicach), a do tego jest bardzo wygodna. Ludzie zawsze beda panikowac, taka juz ich natura.
Cytuj
Odpowiedź