• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

hakerzy w PKO BP

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

29.10.2014 11:47
Tak jak tu ktos napisał, to nie jest wina banku, ale ludzie, którzy tych narzędzi autoryzacji nie zmieniają. Co prawda taka instytucja powinna miec jak najlepsze zabezpieczenia, ale tez nie popadajmy w paranoje, hakerzy czepia sie nawet GPW, czasem najlepsi specjaliści ich nie moga ujarzmić.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 60 razy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 9:15
Jeśli zastanawiają się Państwo nad zmianą zdrapek na token, już spieszymy z pomocą i wyjaśnieniem działania tego urządzenia. Zapraszam do artykułu tutaj.
Cytuj
Emilia Kasińska
Ekspert Comperia.pl
pinkpig

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 21:47
Ja się obawiam, że wkrótce bankowość internetowa, nie będzie bezpieczną formą, przecież żyjemy w dobie postępu i tacy hakerzy też mogą rozwinąć swoje umiejętności...
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

31.10.2014 8:43
pinkpig napisał
Ja się obawiam, że wkrótce bankowość internetowa, nie będzie bezpieczną formą, przecież żyjemy w dobie postępu i tacy hakerzy też mogą rozwinąć swoje umiejętności...
Tak ale wzmacnia się również druga strona barykady, zabezpieczenia sa coraz skuteczniejsze i coraz powszechniejsze. Banki i inne instytucje starają sie walczyć z hakerami, co leży nie tylko w interesie klienta, ale i ich samych.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Zawisza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.11.2014 17:47
mało ktory bank wysyla korespondencje na maila, zazwyczaj dzwonią lub wysyłają pocztą dokumenty, wiec ja na miejscu takiej osoby po prostu bym nie reagował na takie maile.
Cytuj
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.11.2014 17:57
Zawisza napisał
mało ktory bank wysyla korespondencje na maila, zazwyczaj dzwonią lub wysyłają pocztą dokumenty, wiec ja na miejscu takiej osoby po prostu bym nie reagował na takie maile.

Dokładnie, jedyne maile jakie bank zazwyczaj wysyła to wiadomości z materiałami promocyjnymi. Inne maile niż reklama od razu wzbudzają we mnie podejrzenia, że coś jest nie tak. Dlatego w razie wątpliwości najlepiej kontaktować się samodzielnie z bankiem.
Cytuj
press

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 15:09
Gość napisał
Slyszalem, oczywiscie. Mam konto w wPKO i np. dostalem informacje, ze teraz osoby korzystające ze zdrapek beda w celu zabezpieczenia proszeni o losowo wybrane kody ze zdrapek. Zawsze to jakieś zabezpieczenie.
'

Tak jest taka informacja od 19 października to wprowadzili, ale nie wiem czy coś to zmieni czy też nie. Dziwie się, że tak duży bank jest tak podatny na hakowanie. Powinni się lepiej zabezpieczać.
Cytuj
studentka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 15:16
Tomasz Słupczynski napisał
pinkpig napisał
Ja się obawiam, że wkrótce bankowość internetowa, nie będzie bezpieczną formą, przecież żyjemy w dobie postępu i tacy hakerzy też mogą rozwinąć swoje umiejętności...
Tak ale wzmacnia się również druga strona barykady, zabezpieczenia sa coraz skuteczniejsze i coraz powszechniejsze. Banki i inne instytucje starają sie walczyć z hakerami, co leży nie tylko w interesie klienta, ale i ich samych.


Niby tak ale ile jeszcze razy hakerzy będą się musieli włamać zeby w końcu zabezpieczyli się raz a dobrze? Przecież to jest nienormalne że musimy się stresować tym że ktoś się włamie do banku
Cytuj
Odpowiedź