• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Karta Kredytowa dla bonusów?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
GrochaGocha

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.5.2014 18:18
Hej,
Chciałbym zacząć wyrabiać sobie historie kredytową, dlatego też postanowiłem wyrobić sobie karte kredytową.
Używać karty będę raczej często >20 w miesiącu. ~1000zł wydaje nie przelewem w miesiącu tak więc na żadne premium się nie łapię raczej;) Na rok przy takim używaniu fajnie by było gdyby była darmowa ale jakąś małą opłatę (50, max 100zł) na rok jestem w stanie przeżyć.


Chciałbym w tym momencie jak najwięcej zyskać z powodu używania jej i wiszącą na mnie groźbą odsetek;p Jakie karty są najbardziej opłacalne?

Z tego co wstępnie poszukałem jedna fajna karta to Diners Club Ski - niestety po pierwszym roku z 50zł opłaty robi się 300zł za używanie i nie jestem pewien czy w ogóle mam jakieś szanse dostać (gdzieś pisali o limicie od 60k rocznie na co się nie załapuję niestety). Ale największy plus chyba tej karty to dosyć dobre ubezpieczenie podróżne w cenie. Prawie to usprawiedliwia te 300zł:p

Druga której oferta wydaje mi się ciekawa to oferta mbanku ale jest ona bez fajerwerków:p Kartę miałbym co prawda całkowicie za darmo + jakieś małe rabaty w jakiś sklepach w których raczej nigdy nie kupuje no ale zawsze może się zdarzyć;P No i wspaniały Miles&More w którym jak wydam jedyne 100tyś zł to dostanę darmowy przelot w dwie strony do jakiegoś bliskiego kraju:p

Ogólnie w stosunku do tego co jest oferowane np. w USA to trochę a nawet bardzo słabo ale cóż zrobić. Czy ktoś zna jakąś ciekawszą ofertę?
Cytuj
Hrabi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.5.2014 19:17
spróbuj może kartę Sygma Bank, 3 zł m-cznie opłata, też prawie dwa miesiące okres bezodsetkowy, a tym bardziej że często chcesz robić zakupy, możesz zbierać punkty i wymieniać na różne produkty. Czytałam że z tą kartą są często różnego rodzaju rabaty w różnych sklepach
Cytuj
Romek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.5.2014 20:05
To ja słyszałem że w PKO jest przejrzysta karta kredytowa w której jest 55 dniowy okres bezodsetkowy dla płatnością kartą no i dostaje się smsa po kazdej dokonanej transakcji i ile jest jeszcze pieniędzy dostępnych na karcie co jest wygodne. Chociaż ja osobiście z usług tego banku nie korzystam.
Cytuj
Koniczynka23

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.5.2014 20:40
U nas niestety ciężko o takie dodatkowe bonusy. Ale może idź do paru najpopularniejszych banków i popytaj własnie o coś takiego. Bo czasami jest tak że dany bank ma w ofercie coś ciekawego ale nie jest to głośno reklamowane. Ja sama po sobie wiem,że czasem lepiej jest się pytać o takie rzeczy bo można wychwycić ciekawe oferty.
Cytuj
Zuzulaw

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.5.2014 19:37
Romek masz racje najlepsza oferta karty kredytowej jest w PKO.Wiele osób korzysta z niej choćby z powodu długiego okresu spłaty .Ale jak chcesz to pochodź po bankach popytaj być może inne banki oferują lepsze karty oraz bonusy .A może ktoś słyszał jeszcze o innych bankach oferujących " atrakcyjne " karty .
Cytuj
truskawka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 0:19
Ja pierwsze słysze żeby karty kredytowe były z takimi bonusami. U nas w polsce jest cos takiego? jesli tak to pewnie te zniżki i promocje sa takie żeby Ci najbogatsi dobrze na tym skorzystają. Przecież jak dali by rabaty czy promocje do takiego zwykłego supermarketu to więcej osób pokusiłoby się o taka karte kredytową.
Cytuj
lola85

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 5:37
A co sądzicie o karcie Avocado albo tej nowej, którą reklamują w plusie? Chodzi mi o oszczędzanie przez wydawanie. Opłaca się taką kartę mieć? Mieliście z nią styczność? Ja na razie nie mam żadnej karty dla bonusów i zastanawiam się nad jej założeniem.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 9:13
lola85 napisał
A co sądzicie o karcie Avocado albo tej nowej, którą reklamują w plusie? Chodzi mi o oszczędzanie przez wydawanie. Opłaca się taką kartę mieć? Mieliście z nią styczność? Ja na razie nie mam żadnej karty dla bonusów i zastanawiam się nad jej założeniem.
Avocado, BZ WBK jest kartą przedpłaconą. Nie jest ona powiązana z kontem bankowym. Korzyścią jest to że nie ponosimy opłat związanych z prowadzeniem rachunku. Produkt na okaziciela, a kartę można przekazać dowolnej osobie bez żadnych formalności. Jest to dobre rozwiązanie jeśli chcemy dać dziecku pierwszą kartę. Możemy na nią np. przelewać kieszonkowe. Mamy pełnej kontroli wydatków dziecka.
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
Laura1

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 12:30
No tak to jak wezmę taką kartę dla dziecka i będzie miał tam kieszonkowe to co mam rozumieć że jak będzie płacił tą kartą to dostanie jakieś bonus ,chodzi mi o oszczędzanie przez wydawanie . Na czym to polega macie może jakieś informacje ,gdzie starać się o taka kartę ?
Cytuj
jaca

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 15:29
Avocado i oszczędzanie przez wydawanie to chyba dwie różne karty. Co do kart kredytowych dla bonusów, to się w ogóle opłaca? Myślałem, że u nas nie ma czegoś takiego. Oferta Miles&More mnie rozwaliła:) chyba sobie sprawię taką kartę i zacznę wydawać kasę byleby dobić do 100 tysięcy:) A tak poważnie to te bonusy na karcie działają na podobnej zasadzie jak punkty PayBack?
Cytuj
Odpowiedź