• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt balonowy

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.10.2014 14:41
Widocznie takie produkty nie są tak atrakcyjne, skoro ludzie sie nimi nie interesują
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

30.10.2014 10:23
Te kredyty są po prostu drogie, wysokooprocentowane. Bank przecie zmusi szybko na tym zarobic. Wystarczy sobie policzyć. I to jest właśnie powód dla którego produkt jest niepopularny.
Cytuj
mateudusz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.10.2014 11:56
Gość napisał
Te kredyty są po prostu drogie, wysokooprocentowane. Bank przecie zmusi szybko na tym zarobic. Wystarczy sobie policzyć. I to jest właśnie powód dla którego produkt jest niepopularny.

Właśnie zapominamy, że bank to firma, która przede wszystkim chce zarobić. A potem liczy się dobro klienta. Prędzej czy później zdesperowany klient skorzysta z oferty zmuszony sytuacją materialną. Banki to trochę takie firmy ubezpieczeniowe. Liczy się kasa, a dobro klienta jest na którymś z kolei miejscu.
Cytuj
studentka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 15:11
Gość napisał
W zyciu nie słyszałem o takim kredycie. Na początku popatrzyłem tylko na śmieszna nazwę, ale po przeczytaniu, hmmm to ma jakis sens, mniejsze raty a potem można odsprzedać. Tylko dlaczego nikt no. w banku mi wczesnej nie powiedział o takiej możliwości?


Może jeszcze w twoim banku tego po prostu nie wprowadzili? Zapytaj o taką możliwość może już mają. Ja chętnie artykuł przeczytam bo zainteresowała mnie śmieszna nazwa:)
Cytuj
Odpowiedź