• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

jak udowodnić ze nie ja wykonałam przelew?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Magdalena Jarosz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 18:19
Może zanim oskarżysz rodzinę idź do banku i dowiedz się co się mogło stać i czy jest jakieś wyjście z tej sytuacji. Następnie pogadaj szczerze z rodziną. Chociaż jak dla mnie to dziwne żeby rodzina znała numer i hasło do konta. Ja takich rzeczy nie podaję nawet żonie...
Cytuj
Magdalena Jarosz - Ekspert Telefunken
http://www.telefunken.pl/tf-polska
Patrycja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 21:21
Ale chyba jak pójdzie do banku to cała sytuacja może zostać przekazana na policje a jak sie okaże że to ktos z domowników to raczej nie będzie komfortowa sytuacja gdy młodszy brat albo mąż będzie oskarżony o kradzież. Lepiej jak zaczniesz wyjaśniać to na początku z rodziną i sprawdź co ten ktoś kupił.
Cytuj
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.7.2014 11:58
Pierwsze słyszę, że coś takiego miało miejsce. Być może coś przez przypadek gdzieś kliknęłaś i się przelało? Chociaż to trochę niemożliwe, no bo wpisuje się przecież kod transakcyjny. Ja na Twoim miejscu przeszłabym się do banku z wydrukiem tego przelewu i z wydrukiem tego jakich zakupów dokonałaś i może coś Ci poradzą.
Cytuj
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.8.2014 12:39
Patrycja napisał
Ale chyba jak pójdzie do banku to cała sytuacja może zostać przekazana na policje a jak sie okaże że to ktos z domowników to raczej nie będzie komfortowa sytuacja gdy młodszy brat albo mąż będzie oskarżony o kradzież. Lepiej jak zaczniesz wyjaśniać to na początku z rodziną i sprawdź co ten ktoś kupił.


Dokładnie sprawdź po transakcji co zostało kupione, napisz do Groupona może Ci udzielą takiej informacji poza tym też bym najpierw sprawę wyjaśniła z rodziną. Jasno postawić sytuacje jeżeli to oni niech się przyznają bo idziesz na policję..
Cytuj
Odpowiedź