• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

kredyt hipoteczny za granicą

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

10.10.2014 8:25
Wiele osób emigruje z Polski, pracuje za granica i zastanawia sie czy mogłoby tam właśnie wziąć kredyt. Postaraliśmy się odpowiedzieć na to pytanie tutaj
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

10.10.2014 11:26
Drobne sprostowanie - rekomendacja nakazująca udzielanie kredytów w walucie, w której uzyskuje się dochód weszła w życie z dniem 1.07.2014.
Osobiście również nie znam banku, który zabezpieczyłby się na nieruchomości znajdującej się poza granicami Polski.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

10.10.2014 13:44
A faktycznie, dziękuje za czujność.:)
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.10.2014 16:05
Izalewski jak zwykle czujny :P
ja się cieszę, że banki wreszcie poszły po rozum do głowy i wprowadziły zasadę minimalnego wkładu - może liczba osób zadłużonych choć troszkę się zmniejszy.
Cytuj
be free like a child
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

11.10.2014 16:44
To nie banki, a KNF. Część banków, gdyby mogła nadal udzielałaby kredytów na 120% wartości nieruchomości.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

13.10.2014 8:43
I tu się z Panem zgodzę:) Nadzór nad instytucjami finansowymi musi płynąć z góry. Gdyby nie regulacje chodziłoby tylko o to, żeby jak najwięcej produktów sprzedać.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Jeremii

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 18:09
Bardzo fajny tekst. Musze go podrzucić mojemu znajomemu bo ma w planach staranie sie o kredyt za granicą.
Cytuj
Stepien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 18:47
A ja myslałem że aby móc otrzymać kredyt jakikolwiek za granicą to trzeba mieć obywatelstwo danego kraju., Bo zawsze przecież mozemy wziąć pożyczkę i wyjechać.
Cytuj
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 0:14
animka napisał
Izalewski jak zwykle czujny :P
ja się cieszę, że banki wreszcie poszły po rozum do głowy i wprowadziły zasadę minimalnego wkładu - może liczba osób zadłużonych choć troszkę się zmniejszy.


Nie wiem czy to pomoże. Ale na pewno nie każdy ten kredyt dostanie, a żeby mieć wkład własny to na pewno musi ten ktoś trochę pasa zacisnąć. Teraz to jeszcze nic gorzej jak ten wkład własny się podniesie tak jak zapowiadają. Wtedy będzie trudniej o kredyt
Wypowiedź została zmieniona przez: szaman 4.11.2014 0:16
Cytuj
Niezniszczalna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 14:17
szaman napisał
animka napisał
Izalewski jak zwykle czujny :P
ja się cieszę, że banki wreszcie poszły po rozum do głowy i wprowadziły zasadę minimalnego wkładu - może liczba osób zadłużonych choć troszkę się zmniejszy.


Nie wiem czy to pomoże. Ale na pewno nie każdy ten kredyt dostanie, a żeby mieć wkład własny to na pewno musi ten ktoś trochę pasa zacisnąć. Teraz to jeszcze nic gorzej jak ten wkład własny się podniesie tak jak zapowiadają. Wtedy będzie trudniej o kredyt

Ciężko bedzie na pewno. Wydawało mi się, że kredyty mają usprawniać realizację planów, a tu i tak trzeba samodzielnie zbierać i tak. Chyba, że da się wziąć inny kredyt na wkład "własny" ;D
Cytuj
Odpowiedź