• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jedyna taka pożyczka w Millenium

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
invest

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 13:40
Czy ktoś może mi powiedzieć czy warto brać Jedyną taką pożyczkę w Milenium Banku?
Ostatnio sporo o niej słyszę i zastanawiam się czy warto skorzystać z ich oferty?
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 13:56
Przypominamy, że ponownie można skorzystać z oferty promocyjnej "Jedyna taka pożyczka". Bank proponuje Pożyczkę Gotówkową z Gwarancją Najniższego Oprocentowania bez prowizji. zapraszam do artykułu
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.10.2014 15:26
Smiesza mnie te oferty z gwarancja najnizszego oprocentowania, jestem ciekaw czy ktokolwiek zawraca sobie tym glowe i faktycznie szuka i zmienia?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

9.10.2014 14:33
Ja tez nie znam nikogo kto by korzystał z takich ofert. Nikomu sie nie chce glowy zawracać i szukac. Strata czasu.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.10.2014 16:06
millenium ostatnio sie troche wykosztowało na kolesia z polimatów i na reklamy z nim to próbują odbić sobie troche na klientach hehe
Cytuj
be free like a child
kazik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.10.2014 8:34
:) mysle, ze koles i tak byl tanszy niz np. pan Konrad, czy Spacey. Produkty powinny być w atrakcyjnych cenach niezależnie :).
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

16.10.2014 8:53
A teraz jest ten nowy konkurs. Widzieliście. Tylko trzeba konto założyć, a ja mam dobre i niezbyt mi się opłaca. myślałem, żeby założyć i zamknąć, ale trzeba je przez dłuższy czas przetrzymać. Także chyba nie zdobędę tych stówek :D
Cytuj
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.10.2014 9:40
Widziałem, http://www.comperia.pl/newsy/19124-konkurs-dla-posiadaczy-konta-360-stopni.html jest o tym. Moze i bym założył, ale zeby sie opłacało to najlepiej, żeby to było konto główne. Bo i suma wpływów zewnętrznych musi wynosić 1000 zł miesięcznie i trzeba z karty korzystać.
Cytuj
tysia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.10.2014 1:09
Millenium do mnie nie przemawia, mam odczucia jakby był głównie nastawiony na zamożnych, albo na firmy.. nie wiem w sumie czemu bo oferta nie taka najgorsza, ale raczej nie skorzystałabym.
Cytuj
invest

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.10.2014 12:06
tysia napisał
Millenium do mnie nie przemawia, mam odczucia jakby był głównie nastawiony na zamożnych, albo na firmy.. nie wiem w sumie czemu bo oferta nie taka najgorsza, ale raczej nie skorzystałabym.


Ja ich właśnie nie znam i stąd moje obawy bo w sumie nie wiem nic na ich temat więc nie chcę też ryzykować. U mnie wszyscy są albo w PKO albo w ING więc nikt nic nie wie o Millenium a ja sam nie mam zdania no bo skąd mam je mieć jak tylko czytam opinie w internecie i co jedna to inna.
Cytuj
Odpowiedź