• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Odwołanie przelewu

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
koralka22

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 17:40
Sytuacje nie masz zbyt ciekawą. Mój znajomy wpłacił tak kiedyś rate kredytu. Miał podane dwa nr konta i wpłacił na to złe. Niestety pieniadze przepadły, rata nie była zaliczona i musiał płacić to podwójnie. Mimo tego że oba konta należały do banku to powiedzieli że nie mogą zwrócić mu pieniędzy.
Cytuj
Magdalena Jarosz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 18:17
Jak to nie mogą? Ja słyszałem, że bank może odzyskać te pieniądze. Niby trzeba tam coś dodatkowo zapłacić ale pieniądze da się odzyskać. Mam rację? Coś mi się wydaje, że bank nieźle oszukał Twojego znajomego. Ja bym to na jego miejscu wyjaśnił a nie godził się na wszystko co mówi bank.
Cytuj
Magdalena Jarosz - Ekspert Telefunken
http://www.telefunken.pl/tf-polska
Wanana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 21:11
No nie żartuj jak bank mógł tak załatwić Twojego znajomego. Wiadomo jak by to było jakieś obce konto to może być trudniej z odzyskaniem pieniędzy ale jak to było jakieś ich konto to bez problemu powinni mu zwrócić te pieniadze i jeszcze przeprosić za problem. Przecież to i tak do ich kieszeni poszło i tak.
Cytuj
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.7.2014 11:56
Ja bym już dzwoniła do banku a nie pisała na forum. Zadzwoń do obsługi klienta i powiedz jaka jest sytuacja. Tam z pewnością Ci powiedzą jakie kroki masz wykonać. Podejrzewam, że każdą transakcje o ile jeszcze nie wyszła poza bank da się odwołać.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.8.2014 13:46
Dzwoń do banku i wyjaśniaj sprawę! Pomyłki się zdarzają i myślę, że każdy bank ma jakąś poradę na Twoją sytuację. Zadzwoń do obsługi klienta i przedstaw im swój problem, jestem pewna, że ktoś Ci pomoże.
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.8.2014 17:05
koralka22 napisał
Sytuacje nie masz zbyt ciekawą. Mój znajomy wpłacił tak kiedyś rate kredytu. Miał podane dwa nr konta i wpłacił na to złe. Niestety pieniadze przepadły, rata nie była zaliczona i musiał płacić to podwójnie. Mimo tego że oba konta należały do banku to powiedzieli że nie mogą zwrócić mu pieniędzy.


A na jakiej podstawie nie chcieli mu zwrócić pieniędzy? I co to znaczy, że pieniądze przepadły? W próżnie poszły. Nie wierze w to, że bank nie mógł pomóc w tej sytuacji. Dziwi mnie to, że Twój znajomy nic z tym nie zrobił.
Cytuj
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.9.2014 14:50
Wanana napisał
No nie żartuj jak bank mógł tak załatwić Twojego znajomego. Wiadomo jak by to było jakieś obce konto to może być trudniej z odzyskaniem pieniędzy ale jak to było jakieś ich konto to bez problemu powinni mu zwrócić te pieniadze i jeszcze przeprosić za problem. Przecież to i tak do ich kieszeni poszło i tak.


JUż to widzę jak bank będzie przepraszał. Śmiechu warte. No jest to problem jak przelew pójdzie do kogoś innego a nie do tego, do której mial trafić ale myślę, że nie ma rzeczy niemożliwych, więc pewnie można to jakoś odwołać.
Cytuj
Odpowiedź