• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Pożyczkolandia - warto ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Iwona

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.10.2014 13:42
Pożyczki społecznościowe może są troche uczciwsze niz parabanki, ale zawsze ich oprocentowanie jest wysokie itd. Narażamy sie tez na nieuczciwego kontrahenta. Takze trzeba uważać.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

22.10.2014 11:00
Chwilówka to chwilówka, nie warto i juz. Społecznościowe niby lepsze ale oprocentowanie tez 3 razy takie jak w banku i nie wiadomo od kogo pożyczasz.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

18.1.2015 0:07
A ja tam inwestuje i w tygodniowki i roczne pozyczki.zarobek fajny nawet jak odejme to co mi kilka osob jeszcze nie splacilo.
A i dowiedzialem sie ze jak mi ktos zalega to pomagaja odzyskac kase przez sad i komornika :-)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

18.1.2015 12:24
Co znaczy pomagają odzyskać kasę?
Cytuj
Mela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.1.2015 9:36
No właśnie co to oznacza,że pomagają? Nie ma tak ,że jeśli akurat ktoś nie odda Ci pieniędzy to zwraca Ci za to serwis internetowy, przez który pożyczasz kasę? Czy aby nie jest tak,że biorą od Ciebie prowizję a jak masz problem to musisz się z nim bujać sam?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

18.11.2015 20:38
inwestorzy to byc moze warto ale jesli chodzi o pozyczkobiorcow to malo fajne sa potem telefony od kogos kto przedstawia sie jako pozyczkodawca X
lub pan administrator i straszy przy opoznieniach wydzwanianiem do pracy lub traktuja czlowieka jak gowniarza bez szczedzenia epitetow
Cytuj
mikolaj-ko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.11.2015 8:43
Gość napisał
inwestorzy to byc moze warto ale jesli chodzi o pozyczkobiorcow to malo fajne sa potem telefony od kogos kto przedstawia sie jako pozyczkodawca X
lub pan administrator i straszy przy opoznieniach wydzwanianiem do pracy lub traktuja czlowieka jak gowniarza bez szczedzenia epitetow


Na epitety jest paragraf, za nękanie również.
No chyba, że takie telefony mają miejsce w momencie, gdy powstaje opóźnienie.
Ja mam nadzieję, że nigdy nie będę zmuszony brać żadnych pożyczek w takich miejscach i współczuję osobom, które muszą się tak zadłużać.
Jednak jeśli ktoś nie spłaca jakiejkolwiek pożyczki i boi się potem, że będą do niego wydzwaniać to już przesada. Wiadomo, że każdą pożyczkę trzeba spłacać. Czy do osób, które spłacają w terminie też są takie telefony nieuprzejme?
Cytuj
KasiaEr

Niezarejestrowani

19.11.2015 9:01
mikolaj-ko napisał
Gość napisał
inwestorzy to byc moze warto ale jesli chodzi o pozyczkobiorcow to malo fajne sa potem telefony od kogos kto przedstawia sie jako pozyczkodawca X
lub pan administrator i straszy przy opoznieniach wydzwanianiem do pracy lub traktuja czlowieka jak gowniarza bez szczedzenia epitetow


Na epitety jest paragraf, za nękanie również.
No chyba, że takie telefony mają miejsce w momencie, gdy powstaje opóźnienie.
Ja mam nadzieję, że nigdy nie będę zmuszony brać żadnych pożyczek w takich miejscach i współczuję osobom, które muszą się tak zadłużać.
Jednak jeśli ktoś nie spłaca jakiejkolwiek pożyczki i boi się potem, że będą do niego wydzwaniać to już przesada. Wiadomo, że każdą pożyczkę trzeba spłacać. Czy do osób, które spłacają w terminie też są takie telefony nieuprzejme?
Słuszne pytanie, odpowiedz jest oczywista, jednak wiele osób nie potrafi zrozumieć, że długi należy oddawać.
Cytuj
Lipa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.6.2017 13:17
Z takimi rzeczami zawsze trzeba uważać, więc wg. mnie nie warto.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

12.1.2019 7:49
Szkoda czasu na ten proceder ,tylko problemy a administrator to zadufany w sobie "paw"
Cytuj
Odpowiedź