• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Bocian pożyczki opinie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
MariuszL

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2014 13:52
o Bocianie niedawno usłyszałem a dokładnie w momencie kiedy jakaś upierdliwa Pani zaczeła do mnie wydzwaniach i namawiać na ich pożyczki. Oczywiście odmówiłem bo nie miałem potrzeby takiej brać, ale co sądzicie o tej firmie? Czy takie nagabywanie o każdej porze dnia i nocy jest w standardzie tej firmy?
Cytuj
Janek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2014 13:53
Już kiedys na tym forum był poruszany wątek i wszyscy stanowczo odradzali, pewnie tez ze względu na to, że to po prostu chwilówki, ale o wonga i bocianie raczej nie słyszy się dobrych opinii.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

24.9.2014 14:48
Zapraszam do wątku tutaj, faktycznie nasi forumowicze dalecy byli od chwalenia oferty.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Lolek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.9.2014 11:22
mariuszL do mnie też wydzwaniali kiedyś ale od razu ostro powiedziałem że prosze prosze usunc mnie z bazy danych bo zadzwonie do uokik i od tej pory mam spokój. z takimi trzeba ostro i to od razu !
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

25.9.2014 14:40
Podejrzewam, ze z większością tych firm tak jest, 50 proc. ich działalności to po prostu windykacja.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

29.9.2014 14:26
pożyczają po to zeby potem windykować, moze i coś w tym jest bo umowy podpisywane są w domu klienta, kiedyś się z ich ofertą spotkałem ale odmówiłem, natomiast jeśli mogę coś polecić to polecam prywatne pożyczki bo są tańsze, wiadomo dużo osób jest zadłużonych dlatego dla nich takie społecznosciówki to zbawienie, polecam portal pozyczkolandia bo sam z niego korzystam z powodu niskich kosztów i tego że sam mogę ustalić ile oddam, ew. to od rodziny lepiej niż z jakichś bocianów, providentów itd ;)
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2014 14:44
Tak jak czytam to te prywatne tez mi sie wydaja lepsza opcja, moze ryzykowna, ale jakos tak leiej to wyglada.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

1.10.2014 11:02
Wiesz, jedne i drugie trzeba spłacać i tu się kryje chyba największe utrudnienie.
Cytuj
Ostoja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 9:09
jakby do mnie tak wydzwaniali to bym im powiedziała do słuchu, nie lubie takiego naciągania na coś czego nie potrzebuję. ktos tu pisał ze takie firmy bazują na naiwnosci i glownie chodzi im o windykacje, cos w tym jest bo kase dają każdemu a potem nachodzą ludzi
Cytuj
Odpowiedź