• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Skarabeusz - opinie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Fiołek58

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2014 13:21
Co sądzicie o firmie Skarabeusz? Chciałam ostatnio u nich wziąć pożyczkę ale widziąłam mega negatywnych opinii o tej firmie - czy rzeczywiście jest tak źle jak pisza ludzie na money?
Cytuj
Lolek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.9.2014 11:31
słyszałem, poczytaj sobie tu http://www.money.pl/forum/skarabeusz-sp-z-o-o--t3191313.html jakie sa swietne opinie - podobno kpina z ludzi, praca ponizej godności i w ogóle tragedia.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.10.2014 16:09
no opinie nie kiepskie hehe ciekawa jestem czy pisza je osoby, które rzeczywiście tam pracowały i wiedzą jak tam w środku jest, czy klienci którzy nie potrafili spłacić swoich głupich chwilówek i teraz się mszczą na ludziach ?
Cytuj
be free like a child
kazik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.10.2014 8:31
Mnie nie dziwią słabe opinie. Zawsze te instytucje parabankowe takie maja.
Cytuj
przeworsk

Niezarejestrowani

26.8.2015 19:25
nie bierzcie w przeworsku kredytu przez skarabeusz tam panie takie wały krteca na ludziach ze szok daja w autach kart nie daja nie wpisuja splat a splaca sie i splaca bez konca
Cytuj
Steven

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.8.2015 14:47
od roku firma ma tak złe opinie i wciąż działa?
Może wcale nie jest tak źle, w końcu gdyby wszystkich oszukiwali to wcześniej czy później sprawa trafiłaby do sądu i firma przestałaby naciągać ludzi.
Czy nie jest tak, że to po prostu niezadowoleni klienci piszą takie rzeczy? A wina jest po ich stronie, bo nie doczytali umów itd.?
Tak mi się coś wydaje.
Cytuj
Odpowiedź