• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Tani kredyt gotówkowy

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Weronka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2014 13:32
Mój znajomy brał kiedyś kredyt w PKO i teraz powiedział że nigdy więcej. Wtedy akurat nie miał innego wyjścia tam oferowali mu pieniądze od ręki wiec tam poszedł. Ale po czasie wyszła nie jasna umowa. Dodatkowe koszta, dziwnie narastające odsetki. Bardzo żałował że sie zdecydował tam na kredyt.
Cytuj
rita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2014 14:44
Ja brałam kiedyś kredyt w PKO i nie żałuję. Zostało mi jeszcze 7 rat i myślę, że wezmę kolejny kredyt. Przyda się na remont i wyposażenie mieszkania. Ogólnie jestem zadowolona z warunków w PKO i nie mam zamiaru opuszczać tego banku. W BZ WBK ma konto mój mąż i też nie narzeka.
Cytuj
Patrycja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2014 19:45
Weronika, Twój znajomy musiał bardzo pechowo trafić skoro tak narzeka. Mój brat, brał też kredyt w PKO i nie narzekał na niego w ogóle, przynajmniej nie wymagali od niego tylko co w innych bankach i dużo łatwiej było mu go dostać. Może oddział w twoim mieście jest jakiś inny :P
Cytuj
Konstanty3

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2014 22:35
Tak Weronika ma racje ,ja też brałem kredyt w PKO ,żądali dużo papierków ,zaświadczeń .A po jakimś czasie ciągle jakieś dodatkowe opłaty .Przynajmniej u nas tak jest .Myślę że to wina urzędników ,bo do końca nie poinformowali mnie o warunkach .
Cytuj
dzejkop

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.5.2014 0:00
A ja jestem odmiennego zdania ,u nas wszystko jest wyjaśnione .Biorąc kredyt mamy świadomość o kosztach jakie poniesiemy i w miedzy czasie podczas spłat kredytu nie dochodzą nam dodatkowe opłaty .A może większe koszty wychodzą Wam z tytułu nie płacenia w terminie rat i w tym może tkwi problem .
Cytuj
BognaR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.5.2014 10:54
Myślę że ludzie nie rozumni że jak w terminie nie wpłacą raty to są dodatkowe koszta .Dlatego tak uważają że ciągle raty im rosną ,po to ban ustala terminy żeby ludzie się ich trzymali a jeżeli nie to banki na tym zyskują .Ja tam na PKO nie narzekam i nie miałam jeszcze takiej dziwnej sytuacji .
Cytuj
Jolka20

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.5.2014 13:08
Ja też na PKO nie narzekam .Oferują tani kredyt gotówkowy z góry wiemy ile będzie kosztować ubezpieczenie kredytu ,długość spłat oraz wysokość raty.Chyba że w ostatnim czasie coś się pozmieniało ale nie sądzę że na gorsze .Jedynie co , to może inne banki obecnie mogą mieć atrakcyjniejsze oferty kredytów ,wiadomo Wam coś w tej sprawie ?
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2014 10:46
MariuszL napisał
Zdecydowanie zgadzam się z poprzedniczką. Kto z nas widział coś takiego jak tani kredyt gotówkowy. Moim zdaniem to ma tylko ładny tytuł, później ukryte koszty sprawiają że taki tani kredyt staje się normalny a czasem nawet droższy. Wystarczy zapoznać sie z niektórymi ofertami.


To prawda. Teraz jest mnóstwo reklam, a to kredyt prosto liczony, a to drugi rok jakiś mniejszy procent i tak dalej, a jak się człowiek zagłębi w szczegóły to aż strach pomyśleć co tam wyczyta tą najmniejszą czcionką.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

25.8.2014 13:34
Tani kredyt... w ogole jest cos takiego, wszedzie masz odsetki i jakies dodatkowe opłaty. Nigdy pozyczki nie beda tanie, woadomo ze sa jakies tansze oferty i dlatego warto korzystac z porównywarek.
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.9.2014 15:29
Renata Grochowska napisał
Banki prześcigają się w promowaniu kredytów z niskim oprocentowaniem. Pamiętajmy jednak, że oprocentowanie to nie jedyny koszt kredytu. Banki pobierają opłaty takie jak: opłata przygotowawcza czy prowizja za przyznanie kredytu.Czasami konieczne jest także wykupienie ubezpieczenia. Dlatego proponujemy przejrzeć oferty na comperia.pl. Jedną która wydaje się obecnie korzystniejsza jest oferta Deutsche banku. Z oprocentowaniem 7,9 proc., (rzeczywiste 9,91proc.) Jenak otrzyma Pan kwotę jedynie do 50 tys.zł.


No właśnie a o tym już nikt zazwyczaj nie pamięta. Teraz zdaje się była taka oferta w Meritum 0% na coś tam, ale w umowie było napisane, że prowizja od tego i tego to tyle, jakieś tam inne opłaty jeszcze więc w efekcie całkiem ładna suma się uzbierała
Cytuj
Odpowiedź