• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Tani kredyt gotówkowy

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
ania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.5.2014 10:54
ja też kiedyś brałam w spółdzielczym krakowskim i było ok - kazali załozyć sobie tam konto, wszystko trwało dosłownei kilka dni roboczych i bez problemu z papierkiem o dochodach dostałam 10 tysięcy na remont kuchni :) moja teściowa natomiast nie bierze w bankach bo nie ma takich dochodów i nic nie daje jej tłumaczenie, żeby nie brała w takich quasi bankach bo potem może mieć problem a my jej nie pomożemy ze spłatą. w ogóle to ostatnio zakomunikowałam mężowi że w razie jakich spadków (maja tylko mieszkanie) to się zrzekamy bo nie chce dostać czegoś z hipoteką albo jej długów :)
Cytuj
Marta OśkoEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 6 razy

Wyślij wiadomość

15.5.2014 9:27
Przy wyborze kredytu warto pamiętać o Gwarancji Najniższej Raty w Alior Banku, Gwarancji Najniższego Oprocentowania w Banku Millennium i Gwarancję Najniższego Całkowitego Kosztu Kredytu w BNP Paribas. Każdy z tych banków zapewnia, że jego oferta jest najlepsza, a jeśli okaże się, że nie, dostosuje warunki udzielanego zobowiązania tak, by był najkorzystniejszy. Więcej na ten temat tutaj:
http://www.comperia.pl/niskie-nizsze-najnizsze-banki-walcza-na-koszty-pozyczek-gotowkowych.html
Cytuj
teresa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.5.2014 10:58
no ja własnie ostatnio szukałam różnych chwilówek i pożyczek i to co mnie razi w przypadku pozyczki to oprocz prowizji odsetek to jeszcze jest kilka opłat, które tak naprawde są bezsensowne. Każdy pisze o tak: 0% za to i tamto a odbijają sobie na takich kretyńskich rzeczach jak np uruchomienie kredytu. :( Szkoda że wszystko to takie niejasne..
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

15.5.2014 12:54
teresa napisał
no ja własnie ostatnio szukałam różnych chwilówek i pożyczek i to co mnie razi w przypadku pozyczki to oprocz prowizji odsetek to jeszcze jest kilka opłat, które tak naprawde są bezsensowne. Każdy pisze o tak: 0% za to i tamto a odbijają sobie na takich kretyńskich rzeczach jak np uruchomienie kredytu. :( Szkoda że wszystko to takie niejasne..
Musisz czytac umowy, to jest na prawde podstawa. No i coz.... nie ma nic za darmo.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.5.2014 14:11
gość o dokładnie to co piszesz - za darmo to w twarz można dostać. Teresa mam wrażenie że nie za bardzo wiesz co chces wziąć. Według mnie musisz sobie okreslić precyzyjnie jakie masz oczekiwania no i przede wszystkim możliwości :) i na pewno nie baw się w chwilówki - nie wiem jaki nasza pani ekspert ma stosunek :)
Cytuj
be free like a child
SzymonR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.5.2014 20:35
animka ma racje zabawa w chwilówki jest bezsensowna. Oprócz dodatkowych, nie potrzebnych opłat jest wysokie oprocentowanie i szybko narastające odsetki. Weźmiesz 1000 a będziesz musiała spłacić 3000. Wiele osób niestety sie na to nabiera a oni mają z tego korzyść.
Cytuj
Beata17

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.5.2014 14:36
Wiesz, jak ktoś ma przysłowiowy nóż na gardle i bardzo potrzebuje pieniędzy a bank niestety nie może dać mu pożyczki to nie ma innego wyjścia jak tylko skorzystanie z tej chwilówki. Sądzę że wiele osób własnie w taki sposób się decyduje na skorzystanie z oferty.
Cytuj
mirka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.5.2014 10:44
A bo nie w każdym banku tak bez problemowo chcą zaoferować. A jak jest taki bank to czasami nie ma g w naszej okolicy a jeżdżenie i szukanie po większych miastach jest nie opłacalne. Wiem bo sama jestem z małego miasta i konkretnych banków jest tu mało za to chwilówek masa.
Cytuj
HaniaHania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.5.2014 13:14
Większość banków teraz stawia takie warunki że dla zwykłego szarego człowieka są nie do spełnienia. Być może w większych miastach jest większy wybór banków , co za tym idzie mogą mieć mniej rygorystyczne warunki .A niestety ludzie w małych mieścinach łapią się na chwilówki i bardzo źle na tym wychodzą ,ale cóż nie mają innego wyboru.
Cytuj
Adam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.5.2014 21:13
A może warto zajrzeć do banku spółdzielczego ,na pewno znajdzie się tam odpowiednia oferta dla Ciebie .Czasami warto trochę się rozejrzeć popytać a nie brać kredytu w banku który akurat mamy pod ręką .A co do chwilówek to chyba broniłabym się przed nimi rękami i nogami , te banki to tylko potrafią zniszczyć człowieka.
Cytuj
Odpowiedź