• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Pożyczki konsolidacyjne

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
morela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 16:58
Tak się zastanawiam czy można sobie skonsolidować pożyczki pozabankowe? Czy takiej konsolidacji podlegają tylko kredyty bankowe?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

2.10.2014 14:15
Wydaje mi sie, że nie ma takiej opcji. Konsolidacji udzielają banki, te z kolei nie konsolidują chwilówek. Jedynym wyjściem byłoby gdyby firmy pożyczkowe miały konsolidacje w ofercie.
Cytuj
morela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.10.2014 14:36
Gość napisał
Wydaje mi sie, że nie ma takiej opcji. Konsolidacji udzielają banki, te z kolei nie konsolidują chwilówek. Jedynym wyjściem byłoby gdyby firmy pożyczkowe miały konsolidacje w ofercie.


Ale chyba właśnie jeszcze czegoś takiego nie wprowadzili z tego co się ostatnio orientowałam. Kto wie, może lada dzień, któraś firma pożyczkowa to wprowadzi. Choć nie wiem czy to będzie dobry krok czy nie.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

3.10.2014 13:42
Na rynku funkcjonują podmioty takie jak Biura Kredytowe i inne firmy, które konsolidują chwilówki. Oferują zamianę chwilówek w jedną pożyczkę konsolidacyjną, wówczas kapitał spłaca się w stałych ratach, nie obawiając się już karnych odsetek. Czy instytucje te są wiarygodne? Trudno odpowiedzieć na takie pytanie. Jednak jeśli konsument wpadł już w spiralę zagrożenia może się to okazać dla niego jedyne rozwiązanie.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
Ostoja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 9:03
w skarabeuszu np jak masz dwie pozyczki to mozesz wziac kolejna na spłate tamtych, czytałam na money ze tak to działa, a czy to mądre no cóż..
Cytuj
morela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 12:16
Ilona Maciejuk napisał
Na rynku funkcjonują podmioty takie jak Biura Kredytowe i inne firmy, które konsolidują chwilówki. Oferują zamianę chwilówek w jedną pożyczkę konsolidacyjną, wówczas kapitał spłaca się w stałych ratach, nie obawiając się już karnych odsetek. Czy instytucje te są wiarygodne? Trudno odpowiedzieć na takie pytanie. Jednak jeśli konsument wpadł już w spiralę zagrożenia może się to okazać dla niego jedyne rozwiązanie.


No dokładnie. Jeżeli ktoś ma kilka pożyczek to może być dla niego jedyne rozwiązanie, ale wiarygodność takich firm jest naprawdę znikoma. Aż strach się zadłużać.
Korzystał już ktoś z takiego rozwiązania?
Cytuj
Odpowiedź