• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Najlepszy Bank dla Kredytów Hipotecznych

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

26.9.2014 23:51
Częściowo zwracam honor co do umów zlecenie - Alior Bank nie akceptuje umów zlecenie trwających od 6 miesięcy. Regulacje wewnętrzne zmieniły się, jednak nie uwzględniono ich najprawdopodobniej w procedurach wysyłanych do pośredników (w pliku z czerwca tego roku widnieje okres 6-miesięczny). Wymagany jest okres 12-m-czny, przy czym w 10 miesiącach musi być dochód.
W przypadku DB jest szansa na zaakceptowanie umowy zlecenie trwającej od 6 miesięcy, ale tylko i wyłącznie w jednym przypadku. Umowa zlecenie zawarta jest z tym samym podmiotem, z którym zleceniobiorca ma podpisaną umowę o pracę. Jest to jednak bardzo duże zawężenie grupy docelowej.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Mikołaj FidzińskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 23 razy

Wyślij wiadomość

1.10.2014 12:18
Dzięki za odpowiedź, i przepraszam za brak mojej przez kilka dni. Ranking bazował na danych z banków, więc siłą rzeczy ciężko jest wszystko dokładnie zweryfikować. Stąd Pańskie wątpliwości które rozumiem. Z mojej strony także muszę uściślić kwestię Deutsche Banku, który faktycznie w innej korespondencji do nas (związanej z innymi zestawieniami) podał 12 miesięcy jako minimalny wymagany staż pracy na umowę zlecenie.
Cytuj
invest

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.10.2014 11:33
Mikołaj Fidziński napisał
Dzięki za odpowiedź, i przepraszam za brak mojej przez kilka dni. Ranking bazował na danych z banków, więc siłą rzeczy ciężko jest wszystko dokładnie zweryfikować. Stąd Pańskie wątpliwości które rozumiem. Z mojej strony także muszę uściślić kwestię Deutsche Banku, który faktycznie w innej korespondencji do nas (związanej z innymi zestawieniami) podał 12 miesięcy jako minimalny wymagany staż pracy na umowę zlecenie.

A jaki jest wymagany staż pracy w przypadku umowy o pracę? Czy banki stawiają takie warunki czy wystarczy, że ktoś posiada umowę o pracę, a pracuje np. 2 dzień?
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

31.10.2014 12:07
2-gi dzień to na pewno za mało. W przypadku umowy na czas nieokreślony w szczególnych przypadkach wystarczy nawet miesiąc. Najczęściej wymagane są jednak 3 miesiące. W przypadku umowy na czas określony najczęściej wymagane jest przepracowanie 6 miesięcy. W niektórych przypadkach wystarczą 3 miesiące. Umowa na okres próbny nie będzie brana pod uwagę.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
studentka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 15:18
lzalewski napisał
2-gi dzień to na pewno za mało. W przypadku umowy na czas nieokreślony w szczególnych przypadkach wystarczy nawet miesiąc. Najczęściej wymagane są jednak 3 miesiące. W przypadku umowy na czas określony najczęściej wymagane jest przepracowanie 6 miesięcy. W niektórych przypadkach wystarczą 3 miesiące. Umowa na okres próbny nie będzie brana pod uwagę.


No właśnie ja też się nad tym ostatnio zastanawiałam. Swoją drogą te przepisy i regulaminy w bankach są tak różne że szok. I bądź tu człowieku mądry, zanim się pójdzie do banku to trzeba być dobrze zorientowanym co i jak
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

1.12.2014 11:57
Moim zdecydowanym faworytem jest Małgorzata Król, doradca. Świetna współpraca, Polecam, oto i nr: 600 231 869
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

1.12.2014 14:32
W końcu jest to Twój doradca, czy Twoja firma. Motasz się w swoim spamie:)
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Odpowiedź