• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt mieszkaniowy z doradcą czy bez?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.10.2014 10:11
Z doradcą jest chyba łatwiej, zwłaszcza ze im nie płacimy. Trochę manipulacji może sie zawsze wkraść, ale przecież samemu można jeszcze sprawdzić. Lepsze to niż taki doradca w banku, który chce Ci sprzedać i musi zresztą produkt swojego banku, nie ma dużego wyboru w ofertach.
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

7.10.2014 12:01
Historia z wczoraj - mój klient sprawdzał osobiście warunki, które zaproponowałem i moje zapewnienia, że bezpośrednio w banku nie otrzyma oferty lepszej niż u mnie. Doradca w jednym z banków stwierdził, że idąc bezpośrednio do banku otrzyma lepsze warunki. Co się okazało? Doradca w banku przedstawił ofertę nieco gorszą niż moja i zapewnił, że uda się wynegocjować obniżkę marży. Obniżka marży była do poziomu przedstawionego przeze mnie w ofercie standardowej:)
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.10.2014 12:22
lzalewski napisał
Historia z wczoraj - mój klient sprawdzał osobiście warunki, które zaproponowałem i moje zapewnienia, że bezpośrednio w banku nie otrzyma oferty lepszej niż u mnie. Doradca w jednym z banków stwierdził, że idąc bezpośrednio do banku otrzyma lepsze warunki. Co się okazało? Doradca w banku przedstawił ofertę nieco gorszą niż moja i zapewnił, że uda się wynegocjować obniżkę marży. Obniżka marży była do poziomu przedstawionego przeze mnie w ofercie standardowej:)

Ale czy jest to reguła czy sporadyczny przypadek tego nie wiemy i chyba nigdy się nie dowiemy. Doradca finansowy przede wszystkim też chce zarobić prawda? Owszem to czy jest wiarygodny będzie świadczyły powiedzmy pozytywne opinie o nim zatem sam musi się starać o nie będąc uczciwym.
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

31.10.2014 13:04
Do był akurat sporadyczny przypadek. Wcześniej o takiej "obniżce" w banku chyba nie słyszałem.
Nie jest również prawdą, że to doradcy zewnętrzni są tymi, którzy wciskają jak najwięcej, żeby zarobić. Znam wiele takich historii od klientów, którzy starali się o kredyt bezpośrednio w banku. Najwięcej takich zdarzeń miało chyba miejsce w banku, który podobno jest najbardziej wiarygodny.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

14.1.2015 13:56
na ten spam nie da się patrzeć... W każdym temacie pajac wrzucił swoją "reklamę".
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Doradca LubuskieDoradca Lubuskie

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 120 razy

Wyślij wiadomość

14.1.2015 14:59
Jest jakaś możliwość żeby go usunąć z tego forum?
Gdzie jest moderator?
Cytuj
Szymański Michał
Doradca finansowo-ubezpieczeniowy
Tel: 694045951
mail: finhelpzagan@gmail.com
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

14.1.2015 15:28
napisałem do zarządzających forum, mają opanować tych spamerów, jak się nie uda to forum stanie się słupem ogłoszeniowym...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Gość

Niezarejestrowani

5.2.2015 19:48
Prawdziwy doradca nie pobiera dodatkowych opłat. Najlepiej popytać przyjaciół lub rodzinę o jakieś polecenie na temat doradcy.Lepiej nie brać nikogo z przypadku. Ja korzystałem z usług Adama Dawidowicza, ale on chyba działa tylko w Zachodniopomorskim. Wcześniej miałem styczność z Open Finance i nie mam zbyt cudownych wspomnień. Grunt to zdrowy rozsądek i ostrożność.
Cytuj
Grzegorz KlimczakFinanse a Bankowość

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 375 razy

Wyślij wiadomość

5.2.2015 21:01
Prawdziwy Doradca może pobrać prowizję ale po uzyskanej pomocy przy kredycie. Wszystko zależy tylko od danego Doradcy.
Cytuj
Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Doradca Finansowy
Tel. 506203558/790382868
www.kredyty-zagranica.pl
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

5.2.2015 22:27
Prawdziwy Doradca nie pobierze od klienta żadnej opłaty ani prowizji, w końcu płaci mu za to bank!

Pomijam wyjątkowe sytuacje z rodzaju, że klient chce skorzystać z pomocy doradcy przy złożeniu wniosku do BSu lub SKOKu, które z pośrednikami zazwyczaj nie współpracują i im nie płacą.

Nie ma większego znaczenia czy doradca jest z dużej firmy doradczej (korporacja) czy ma własne biuro. Najważniejsze jest to na jakiego człowieka się trafi.
Ta sama zasada dotyczy również pracowników banków, którzy niekoniecznie muszą się kierować dobrem klienta.
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Odpowiedź