• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Minimalna pensja a kredyt

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
moneymaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.9.2014 14:10
Czy ktoś kto zarabia 1200zł na rękę ma szansę na kredy w wysokości 10 000zł?
Moja znajoma ma taką sytuację i trochę wstyd jej iść do banku aby zapytać.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

22.9.2014 14:43
Wiele zależało będzie od liczby osób w gospodarstwie domowym, czy znajoma prowadzi gospodarstwo domowe sama, jakie są dotychczasowe zobowiązania, dotychczasowa historia kredytowa. Pod uwagę brana będzie również forma zatrudnienia. Dlatego warto udać się do banku, porozmawiać z doradcą.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 9:10
Różne banki, różnie liczą zdolnosc, jedynie mysle ze jest szansa jesli znajoma nie ma i nie miala zadluzen, ma umowe o prace i najlepiej jest sama(nie ma nikogo na utrzymaniu. A tak to roznie moze byc...
Cytuj
moneymaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 17:26
Dzięki za odpowiedzi. Przekaże wszystkie sugestie i sama zdecyduje czy pójdzie do banku czy nie. Niestety takie są nadal realia w Polsce, że ludzie zarabiają 1200 zł i muszą zaciągać kredyty. W każdym bądź razie zawsze jest ktoś kto ma gorzej od nas...
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

26.9.2014 14:34
Warto pochodzic, popytac, moze akurat znajdzie sie bank z lepsza oferta, taka ktora pozwoli a otrzymanie kredytu.
Cytuj
moneymaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2014 18:28
No wiadomo, że trzeba szukać. Ale jest to zniechęcające że zarobki nie idą w górę a wszystkie koszty niestety tak. Samo życie ile kosztuje no i za co oszczędzać skoro wszystkie pieniądze idą na życie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

1.10.2014 11:00
Tak jak czytam te posty to wynika z nich, ze kredytów nikomu nie chca przyznawać, a tendencja jest chyba faktycznie odwrotna, kredyt ma prawie każdy kto chce. Z tego wynika, ze klienci maja większe obawy niz powinni miec. banki straszą tym wyliczaniem zdolności a potem i tak dają kredyt, bo w ten sposób zarabiają.
Cytuj
moneymaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.10.2014 13:29
Gość napisał
Tak jak czytam te posty to wynika z nich, ze kredytów nikomu nie chca przyznawać, a tendencja jest chyba faktycznie odwrotna, kredyt ma prawie każdy kto chce. Z tego wynika, ze klienci maja większe obawy niz powinni miec. banki straszą tym wyliczaniem zdolności a potem i tak dają kredyt, bo w ten sposób zarabiają.


Ale wiesz że trochę racji masz. Bo ja tak czasami patrzę po moich znajomych nie zarabiają kokosów a kredyty dostają. Ale znowu inny mój znajomy zarabia 2500 mieszka z rodziną i splacał kredyt na telewizor właściwie już konczył a nie dostał kredytu na rower za 4000zł..
Cytuj
robert

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.10.2014 9:01
moneymaker napisał
Gość napisał
Tak jak czytam te posty to wynika z nich, ze kredytów nikomu nie chca przyznawać, a tendencja jest chyba faktycznie odwrotna, kredyt ma prawie każdy kto chce. Z tego wynika, ze klienci maja większe obawy niz powinni miec. banki straszą tym wyliczaniem zdolności a potem i tak dają kredyt, bo w ten sposób zarabiają.


Ale wiesz że trochę racji masz. Bo ja tak czasami patrzę po moich znajomych nie zarabiają kokosów a kredyty dostają. Ale znowu inny mój znajomy zarabia 2500 mieszka z rodziną i splacał kredyt na telewizor właściwie już konczył a nie dostał kredytu na rower za 4000zł..
Wiele zależy tez o banku, w którym sie staramy dostać kredyt. Banki maja rozną polityke jesli chodzi o kredyty. Najlepiej sprawdzić w kilku.
Cytuj
moneymaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.10.2014 13:13
robert napisał
moneymaker napisał
Gość napisał
Tak jak czytam te posty to wynika z nich, ze kredytów nikomu nie chca przyznawać, a tendencja jest chyba faktycznie odwrotna, kredyt ma prawie każdy kto chce. Z tego wynika, ze klienci maja większe obawy niz powinni miec. banki straszą tym wyliczaniem zdolności a potem i tak dają kredyt, bo w ten sposób zarabiają.


Ale wiesz że trochę racji masz. Bo ja tak czasami patrzę po moich znajomych nie zarabiają kokosów a kredyty dostają. Ale znowu inny mój znajomy zarabia 2500 mieszka z rodziną i splacał kredyt na telewizor właściwie już konczył a nie dostał kredytu na rower za 4000zł..
Wiele zależy tez o banku, w którym sie staramy dostać kredyt. Banki maja rozną polityke jesli chodzi o kredyty. Najlepiej sprawdzić w kilku.


Tak to prawda. O tym przypadku co pisałem to akurat było w Sygma Bank dopytałem znajomego. Oni tam mają takie dziwne warunki. A kiedyś bardzo się reklamowali w tv teraz jakoś to ucichło prawda?
Cytuj
Odpowiedź