• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Minimalna pensja a kredyt

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
invest

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.10.2014 11:30
moneymaker napisał
robert napisał
moneymaker napisał


Ale wiesz że trochę racji masz. Bo ja tak czasami patrzę po moich znajomych nie zarabiają kokosów a kredyty dostają. Ale znowu inny mój znajomy zarabia 2500 mieszka z rodziną i splacał kredyt na telewizor właściwie już konczył a nie dostał kredytu na rower za 4000zł..
Wiele zależy tez o banku, w którym sie staramy dostać kredyt. Banki maja rozną polityke jesli chodzi o kredyty. Najlepiej sprawdzić w kilku.


Tak to prawda. O tym przypadku co pisałem to akurat było w Sygma Bank dopytałem znajomego. Oni tam mają takie dziwne warunki. A kiedyś bardzo się reklamowali w tv teraz jakoś to ucichło prawda?

I nigdy się chyba nie dowiemy jakie dany bank ma zasady ich przyznawania. Znajomi czasem mając naprawdę dobrą zdolność kredytową w jednym banku nie dostawali pożyczki w innym. Więc co tak naprawdę kieruje bankami to wiedzą tylko one same.
Cytuj
magdanejmer

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.11.2014 9:28
To czy ktoś ma szansę w ogóle na jakikolwiek kredyt zależy od wysokości zarobku, ilości osób na utrzymaniu, jakie kwoty się płaci za mieszkanie i oczywiście zwracają uwagi czy już nie ma się gdzieś kredytu. Bank musi sprawdzić czy dana osoba jest wypłacalna i czy da radę dany kredyt spłacić w wyznaczonym czasie. Więc nie wiem czy na tak dużą kwotę ktoś udzieli Twojej koleżance kredytu na tak dużą kwotę.
Cytuj
Odpowiedź