• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Pożyczka dla rodziny

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.9.2014 11:36
Moi rodzice chcą pożyczyć mojej cioci pieniądze ponieważ tylko jej mąż pracuje, rodzice chcieliby się jakoś zabezpieczyć gdyby wujek na przykład stracił pracę i nie spłacaliby pożyczki. W jaki sposób takie sprawy się załatwia? Spisuje się umowę? Jeżeli tak co powinna zawierać?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

19.9.2014 9:08
Ja bym poszła do radcy prawnego albo notariusza. Oni Ci powiedzą, czy warto coś podpisać jakąś umowę czy jakoś się zabezpieczyć.
Cytuj
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.9.2014 15:09
Gość napisał
Ja bym poszła do radcy prawnego albo notariusza. Oni Ci powiedzą, czy warto coś podpisać jakąś umowę czy jakoś się zabezpieczyć.


O, o tym nie pomyślałam, rzeczywiście może jakąś umowę przy notariuszu spisać. Wiecie ile bierze taki notariusz? Albo radca prawny? Gdzie takich zaufanych szukać?
Cytuj
vooYo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 20:02
Ja bym w ogóle nie pożyczał... tylko kłótnie w rodzinie mogą z tego wyniknąć, bo jeśli rzeczywiście przestaną spłacać i będzie trzeba jakoś egzekwować należność, to mogą mieć pretensje nawet o to, że rodzinie w takiej sytuacji się nie pomoże, że się nie daruje przy tak ciężkiej sytuacji itp.
Cytuj
Lose yourself in the music.
akwamaryna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 21:29
Nie wiem czy bym pożyczyła, może zależy komu. Jeśli rodzeństwu, rodzicom czy dziadkom - tak, ale dalszej rodzinie raczej nie. Umowę najlepiej własnie spisać pod okiem kogoś znającego się na rzeczy.
Cytuj
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 0:17
Wszystko zależy jakie są pomiędzy wami relacje i o jakiej kwocie mowa. Jakakolwiek umowa jest zawsze mile widziana jednak ciocia może się poczuć urażona, że jej się nie ufa. Ale jak ma to być duża kwota to powinna zrozumieć.
Cytuj
Odpowiedź