• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt inwestycyjny dla firm

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Józio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.5.2014 10:56
Czytałem że w zeszłym roku banki proponowały kredyty inwestycyjne dla firm .Moje pytanie brzmi czy w tym roku jest możliwość wzięcia takiego kredytu a jeśli tak to gdzie? Jaką dokumentacje mam przygotować i o jaką kwotę można się starać w kredycie inwestycyjnym .
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

22.5.2014 13:18
Kredyty inwestycyjne dla firm proponują obecnie prawie wszystkie banki posiadają ofertę dla przedsiębiorstw. Zasadniczo proponowane są one firmom rozpoczynającym działalność, okazuje się jednak analizując oferty że często wymagane jest przedstawienie dochodów uzyskiwanych w przeciągu kilku ostatnich miesięcy. Przeznaczyć je można na modernizację, rozbudowę zakładu produkcyjnego, czy tez inwestycje w nowe technologie.
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
Szymoniak

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.5.2014 15:06
Tylko trzeba się dobrze przyjrzeć ofertom, bo z pozoru podobne a w umowie milion kruczków. polecam wizytę w banku z kimś kto zna się na prawie.
Cytuj
mam jeans tommy hilfiger
Gość

Niezarejestrowani

22.5.2014 15:16
Ja prowadzę działalność i bralem w BGŻ. Bralem na remont. Polecam.
Cytuj
szarlottka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.5.2014 16:32
A jakie warunki trzeba spełnić by otrzymać taki kredyt? Pisze Pani, że konieczne jest przedstawienie dochodów z ostatnich kilku miesięcy, a co jeśli ktoś nie pracował lub jego zarobki były niskie? Ma wtedy szansę na kredyt? Banki niby chcą pomóc w rozwinięciu biznesu ale im to nie wychodzi przez warunki które stawiają kredytobiorcom.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

23.5.2014 9:07
szarlottka napisał
A jakie warunki trzeba spełnić by otrzymać taki kredyt? Pisze Pani, że konieczne jest przedstawienie dochodów z ostatnich kilku miesięcy, a co jeśli ktoś nie pracował lub jego zarobki były niskie? Ma wtedy szansę na kredyt? Banki niby chcą pomóc w rozwinięciu biznesu ale im to nie wychodzi przez warunki które stawiają kredytobiorcom.
Jedyna szansą może być wówczas zabezpieczenie hipoteczne, starać się mozna także o wszelkiego rodzaju dofinansowania z PUP i UE.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
mania2

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.5.2014 14:30
Już ja widzę te dofinansowanie z Powiatowego Urzędu Pracy. Oni mają tam kosmiczne wymagania do spełnienia a później i tak jest małe prawdopodobieństwo że sie cokolwiek dostanie. Ja na Twoim miejscu odwiedziła bym kilka banków które oferują takie kredyty, zapytała o warunki otrzymania takiego kredytu i dopiero wtedy sie na coś decydowała.
Cytuj
Bożenka55

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.5.2014 14:44
Zgadzam się. Żeby dostać dofinansowanie z Powiatowego Urzedu pracy trzeba sie nieźle na starać. Ale jak się dobrze orientuje to kwota też jest nie mała. Nie wiem jak jest w obecnej chwili ale kiedyś było to 20 tysięcy. Według mnie jak na otworzenie firmy to naprawdę dużo. No i jak dana firma utrzymała sie na rynku przez określony czas pieniędzy nie trzeba było zwracać.
Cytuj
Weronka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2014 13:24
Tylko że czasami w tych Powiatowych Urzędach Pracy jest tak że wiele osób dostaje takie dofinansowanie po znajomości. Ktoś pracuje tam, dowie sie ze są pieniądze na otworzenie działalności i mówi rodzinie czy znajomym. Później takim osobą postronnym bardzo ciężko jest dostać takie dofinansowanie bo albo pieniądze sie skończyły albo coś źle wypełnione
Cytuj
szarlottka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2014 15:11
Nie wiedziałam, że zabezpieczenie hipoteczne może być szansą na kredyt pomimo braku pracy:) Muszę przejść się do swojego banku i zapytać czy jest u nich taka możliwość. Jeśli chodzi o dotacje z UE i UP to jakoś nie wierzę, że mam szansę na ich zdobycie.
Cytuj
Odpowiedź