• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt inwestycyjny dla firm

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Marysia90

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2014 23:40
Tak starając się o kredyt można zabezpieczyć hipoteką .A co do PUP to racja ,jak nie masz znajomości to nie masz dofinansowania .Pracownicy nawet nie doradza jak wypełnić wszystkie stosowne dokumenty .A przecież ta dotacja też jest niewielka i narzuca na co możesz wydać te pieniądze ,a przecież nie zawsze jest nam to potrzebne ,czasami potrzebujemy ich na coś innego ale oczywiście związanego z działalnością .
Cytuj
Andrzej

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.5.2014 9:55
Ale jak długotrwale jesteś bezrobotnym to jeżeli określisz chęć otworzenia działalności gospodarczej to jesteś w stanie otrzymać dofinansowanie z PUP .Najważniejsze jest przedstawić urzędnikom dobry biznes plan ,a wtedy z ich strony otrzymasz pomoc na przykład szkolenie które ci podpowie jak dobrze rozwinąć firmę aby przynosiła zyski .A co do pieniędzy to otrzymujesz ok.20 tys.bezzwrotnej dotacji ale musisz wypełnić warunki .Podstawowym jest utrzymanie firmy na rynku przez min. rok .Coraz więcej ludzi otrzymuje dotacje z PUP warto spróbować przecież oni też nie chcą mieć wielu bezrobotnych w ewidencji.
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.7.2014 11:53
To chyba każdy bank ma inne procedury co do przyznania takiego kredytu prawda? Wiem, że IDEA BANK coś takiego miał kiedyś ale nie wiem czy dokładnie było to to, o czym mówisz. Najlepiej podzwonić do banków i popytać.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.8.2014 13:48
Rzeczywiście sporo banków proponuje teraz kredyty inwestycyjne, ale ich oferta jest tak różna, że nie sposób polecić jednego. Najlepiej przemyśl ile chcesz pożyczyć i na czym Ci zależy wtedy ktoś z pewnością Ci pomoże.
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.8.2014 13:04
Marysia90 napisał
Tak starając się o kredyt można zabezpieczyć hipoteką .A co do PUP to racja ,jak nie masz znajomości to nie masz dofinansowania .Pracownicy nawet nie doradza jak wypełnić wszystkie stosowne dokumenty .A przecież ta dotacja też jest niewielka i narzuca na co możesz wydać te pieniądze ,a przecież nie zawsze jest nam to potrzebne ,czasami potrzebujemy ich na coś innego ale oczywiście związanego z działalnością .


To już jest tak źle? W zeszłym roku w moim urzędzie pracy był program właśnie do tego aby dostać dofinansowanie do otworzenia swojej działalności, ale jak przeczytałam zasady to opadły mi ręce. Nie wiem do kogo on był kierowany..
Cytuj
Odpowiedź