• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt na oswiadczenie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.5.2014 9:11
Brał ktos? Powiedzcie mi na czym tak na prawdę polega taki kredyt i gdzie to wziac?
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 71 razy

Wyślij wiadomość

22.5.2014 9:18
Faktycznie banki proponują teraz kredyty gotówkowe na oświadczenie, mają one polegać na konieczności załatwienia minimum formalności. Nie łudźmy się jednak, ze dostaniemy taki kredyt nie mając dochodów czy nie mając zdolności kredytowej. Zazwyczaj możemy maksymalnie liczyć na 15 do 20tys. zł. Minimum formalności polega na tym, ze wymagane będą od nas 2 dokumenty: dowód osobisty i oświadczenie o dochodach. Za to na decyzje kredytową możemy liczyć już w przeciągu jednego dnia.
Cytuj
Marzena Kazbieruk
Ekspert Comperia.pl
nani08

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.5.2014 21:17
Ile trzeba mniej więcej zarabiać by taki kredyt dostać? Ja jakiś czas temu starałem się o pożyczkę w Eurobanku. Zarabiałem 1200 zł na umowie zlecenie i mimo to kredytu nie otrzymałem. Wcale dużo nie chciałem pożyczyć - maks. 2000 złotych. Na jakiej podstawie banki stwierdzają czy ktoś ma zdolność kredytową?
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 71 razy

Wyślij wiadomość

23.5.2014 8:44
nani08 napisał
Ile trzeba mniej więcej zarabiać by taki kredyt dostać? Ja jakiś czas temu starałem się o pożyczkę w Eurobanku. Zarabiałem 1200 zł na umowie zlecenie i mimo to kredytu nie otrzymałem. Wcale dużo nie chciałem pożyczyć - maks. 2000 złotych. Na jakiej podstawie banki stwierdzają czy ktoś ma zdolność kredytową?
Nasza zdolność kredytowa zależy od wielu czynników. Ważne są kwestie takie jak wysokość naszych dochodów, suma zobowiązań, historia korzystania z usług banku, wcześniejszej podejmowane kredyty. Banki sprawdzają informacje o potencjalnym kredytobiorcy w BIK oraz US i ZUS. Istotny jest stan cywilny (bezdzietne małżeństwo, gdy obydwoje małżonkowie maja stale dochody szybciej dostanie kredyt niż singiel), pod uwagę brane są tez warunki samego kredytu, kwota jaka chce wziąć dana osoba, okres spłaty. W Pana sytuacji przeszkoda może być właśnie zatrudnienie na umowę zlecenie, banki przychylniej patrza na osoby stale zatrudnione, najlepiej na umowę o prace.
Cytuj
Marzena Kazbieruk
Ekspert Comperia.pl
BognaR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.5.2014 18:16
A jednak żeby uzyskać kredyt na oświadczenie musimy przedstawić zaświadczenie o dochodach .Co w takim przypadku jak nie możemy udokumentować wszystkich dochodów a w BIK jesteśmy czyści .Czy bank może zaproponować nam inną opcje kredytu czy już nie mamy szans?
Cytuj
MeduZa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 0:10
teraz wszędzie wołają zaświadczenie o dochodach to już jest stały punkt przy braniu kredyty. Mnie wkurza to że czasami zarabiamy naprawdę sporo ale udokumentowane mamy najniższe krajowe zarobki i niz z tym nie możesz zrobić. Banki powinny móc to jakoś obejść.
Cytuj
Morfee

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 1:56
A to już jest nasza polska rzeczywistość. Teraz na samo oświadczenie raczej kredytu sie nie dostanie.Kiedy pamiętam było dużo łatwiej starać się o taki kredyt. Były te oferty gdzie dostawało sie pieniądze tylko na dowód i nie chodzi mi tutaj o te wszystkie chwilówki.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 9:18
BognaR napisał
A jednak żeby uzyskać kredyt na oświadczenie musimy przedstawić zaświadczenie o dochodach .Co w takim przypadku jak nie możemy udokumentować wszystkich dochodów a w BIK jesteśmy czyści .Czy bank może zaproponować nam inną opcje kredytu czy już nie mamy szans?
Oczywiście z bankami można negocjować, mogą zaproponować taka kwotę kredytu na jaka mamy zdolność kredytową.
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
RadokZ

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 18:50
Dlatego tutaj odpadają już ludzie którzy mają umowę na pół etatu. Niestety nie dostana wysokiego kredytu. Czasami nawet o taki za 2 czy 3 tysiące ciężko jest się postarać. Pracodawcy aby płacić mniej składek zatrudniają tylko na pół etatu mimo że pracuje sie na cały a później słaba emerytura i nie można dostać kredytu
Cytuj
nicola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.5.2014 6:18
Teraz pracodawcy nie liczą się z pracownikami. Dla nich najważniejsze jest y nie musieli za dużo za nich płacić. Ja przez dwa lata pracowałam na zlecenie i żaden bank nie chciał dać mi kredytu. Od roku mam umowę stałą i od razu banki inaczej ze mną rozmawiają, tylko, że ja już nie potrzebuję kredytu...
Cytuj
Odpowiedź