• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt na oswiadczenie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Honoratka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.5.2014 23:55
A no też własnie mój znajomy ma umowe na pół etatu i jak pyta szefa o umowe na cały etat to szef mówi ok ale będziesz musiał sam za siebie opłacać składki wiec teraz wybierać albo lepsza wyplata i możliwość przeżycia przez miesiąc ale słaba wypłata ale za to umowa na cały etat dla mnie to jest bardzo bezsensowne
Cytuj
jolawiola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 13:49
Rzeczywiście porażka. Jeśli Twój znajomy zdecyduje się na cały etat to nie dość, że nie będzie miał za co żyć to na kredyt i tak nie będzie miał co liczyć bo nie będzie miał z czego spłacać. Już nie wiadomo co jest lepsze. Ja po roku błagań dostałam umowę na stałe na całkiem niezłych warunkach ale musiałam się nieźle natrudzić by przekonać szefa.
Cytuj
Angelina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 17:54
Gdyby nasi pracodawcy musieli płacić od nas niższe podatki i składki to sądze ze szybciej bylibyśmy zarejestrowani i to na dużo lepszych warunkach. Musimy pamiętać że osoba która zakłada firmę chce tez jakos na niej zarobić a jak ma wszystko oddać na podatki i składki to raczej na to nie pójdzie.
Cytuj
beciazz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 15:10
Tylko dzięki naszemu rządowi pracodawcy nie chcą nas zatrudniać na całe etaty .Najlepiej im się opłaca wziąć kogoś na pół etatu a żeby pracował na cały etat.Zastanawiam się po co te śmieszne połowy etatów ,one powinny być zarezerwowane dla rencistów którzy chcieliby sobie dorobić do rety .Człowiek nawet na kredyt nie ma co liczyć z takim zatrudnieniem .
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.8.2014 12:28
nani08 napisał
Ile trzeba mniej więcej zarabiać by taki kredyt dostać? Ja jakiś czas temu starałem się o pożyczkę w Eurobanku. Zarabiałem 1200 zł na umowie zlecenie i mimo to kredytu nie otrzymałem. Wcale dużo nie chciałem pożyczyć - maks. 2000 złotych. Na jakiej podstawie banki stwierdzają czy ktoś ma zdolność kredytową?


Pracujesz na umowę zlecenie więc jesteś dla banku mało wiarygodnym kredytobiorcą, więc dlatego zapewne nie otrzymałeś zgody na kredyt. Gdybyś tyle samo zarabiał na umowę o pracę, odpowiedź banku byłaby inna.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

29.8.2014 13:38
adammy napisał
nani08 napisał
Ile trzeba mniej więcej zarabiać by taki kredyt dostać? Ja jakiś czas temu starałem się o pożyczkę w Eurobanku. Zarabiałem 1200 zł na umowie zlecenie i mimo to kredytu nie otrzymałem. Wcale dużo nie chciałem pożyczyć - maks. 2000 złotych. Na jakiej podstawie banki stwierdzają czy ktoś ma zdolność kredytową?


Pracujesz na umowę zlecenie więc jesteś dla banku mało wiarygodnym kredytobiorcą, więc dlatego zapewne nie otrzymałeś zgody na kredyt. Gdybyś tyle samo zarabiał na umowę o pracę, odpowiedź banku byłaby inna.
Nie przesadzałbym, ze umowa zlecenie skresla z mozliwosci otrzmania kredytu. Moze bedzie trudniej, ale na pewno jest to mozliwe.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

12.11.2014 11:44
Warto podkreślić, że obecnie banki coraz rzadziej oferują kredyty gotówkowe na oświadczenie o dochodach. Produkty takie są jednak wciąż dostępne na rynku. Sprawdziliśmy jak należy się przygotować, aby dostać taki kredyt. Zapraszam tutaj.
Wypowiedź została zmieniona przez: Tomasz Słupczynski 12.11.2014 11:44
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Wanana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.11.2014 12:10
przeciez banki tak własnie łapali tych wzystkich naiwniaków ktorzy sie potem nie mogli wypłacić. idziesz do banku i dostajesz kredyt a jak cie nie stać to nie masz odwieczna zasada.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

13.11.2014 11:39
Wanana napisał
przeciez banki tak własnie łapali tych wzystkich naiwniaków ktorzy sie potem nie mogli wypłacić. idziesz do banku i dostajesz kredyt a jak cie nie stać to nie masz odwieczna zasada.
Jeszcze jak kredyt bankowy to pol biedy, sprawdza zdolność i jak jest słabą to kredyt nie zostanie przyznany. Gorzej jest jeśli człowiek bierze sobie chwilówkę.
Cytuj
koralka22

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.11.2014 12:06
honoratka niestety takie sa realia pracy w polsce, albo harujesz jak wół i nie masz żadnych zabezpieczen więc nie dadzą ci nawet głupiego kredytu, albo dobrze zarabiasz ale nie masz zadnej umowy
Cytuj
Odpowiedź