• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt odnawialny mbank

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.9.2014 12:55
Czy ktoś z Was brał już kredyt odnawialny z mBanku?
Na czym on dokładnie polega i czy oprocentowanie które proponują jest atrakcyjne?
http://www.mbank.pl/indywidualny/kredyty/kredyt-odnawialny/
To będzie mój pierwszy kredyt dlatego pytam.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

4.9.2014 14:02
Kredyt odnawialny obsługiwany jest poprzez rachunek osobisty. Otrzymujemy limit jaki możemy w danym miesiącu wykorzystać, następnie każdy wpływ pieniędzy na konto powoduje automatyczną spłatę kredytu. Z limitu można korzystać wielokrotnie. Odsetki naliczane są jedynie od środków, które faktycznie wykorzystamy. W ramach produktu w mBanku kredyt uruchamiany jest na rok, jeżeli będziemy regularnie zasilać rachunek, umowa zostanie przedłużona na kolejnych 12 miesięcy. Wysokość oprocentowania ustalana jest dla każdego wnioskodawcy indywidualnie, waha się pomiędzy 15,49% a 12,99%.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.9.2014 12:14
Tomasz Słupczynski napisał
Kredyt odnawialny obsługiwany jest poprzez rachunek osobisty. Otrzymujemy limit jaki możemy w danym miesiącu wykorzystać, następnie każdy wpływ pieniędzy na konto powoduje automatyczną spłatę kredytu. Z limitu można korzystać wielokrotnie. Odsetki naliczane są jedynie od środków, które faktycznie wykorzystamy. W ramach produktu w mBanku kredyt uruchamiany jest na rok, jeżeli będziemy regularnie zasilać rachunek, umowa zostanie przedłużona na kolejnych 12 miesięcy. Wysokość oprocentowania ustalana jest dla każdego wnioskodawcy indywidualnie, waha się pomiędzy 15,49% a 12,99%.


No to oprocentowanie jest spore. Nie wiem jak to wygląda w innych bankach i w porównaniu z kredytem gotówkowym. Plusem na pewno jest to,że płaci się tylko za to co się wykorzysta, a nie za całość na przykład.
Cytuj
kazik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.9.2014 14:12
michael napisał
Tomasz Słupczynski napisał
Kredyt odnawialny obsługiwany jest poprzez rachunek osobisty. Otrzymujemy limit jaki możemy w danym miesiącu wykorzystać, następnie każdy wpływ pieniędzy na konto powoduje automatyczną spłatę kredytu. Z limitu można korzystać wielokrotnie. Odsetki naliczane są jedynie od środków, które faktycznie wykorzystamy. W ramach produktu w mBanku kredyt uruchamiany jest na rok, jeżeli będziemy regularnie zasilać rachunek, umowa zostanie przedłużona na kolejnych 12 miesięcy. Wysokość oprocentowania ustalana jest dla każdego wnioskodawcy indywidualnie, waha się pomiędzy 15,49% a 12,99%.


No to oprocentowanie jest spore. Nie wiem jak to wygląda w innych bankach i w porównaniu z kredytem gotówkowym. Plusem na pewno jest to,że płaci się tylko za to co się wykorzysta, a nie za całość na przykład.
Ale to tylko od tej kwoty, którą wykorzystasz.
Cytuj
SzymonR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.9.2014 10:24
czyli to działa tak samo jak debet w banku pekao? mam 300 zł co miesiąc i jesli wykorzystam limit to z kolejnej wpłaty uzupełnia mi się ten debet :-)
Cytuj
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.9.2014 12:52
SzymonR napisał
czyli to działa tak samo jak debet w banku pekao? mam 300 zł co miesiąc i jesli wykorzystam limit to z kolejnej wpłaty uzupełnia mi się ten debet :-)


Chyba rzeczywiście podobnie to działa. Mój dobry znajomy też korzysta z tego debetu o którym mówisz i też ma 300zł. Bardzo sobie to chwali i dlatego też korzysta właśnie z konta PKO, może w mbanku byłoby to rozwiązanie zastępcze? Czy ktoś wie jaka w PKO jest prowizja? Większa niż w Mbanku?
Cytuj
jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.9.2014 8:46
michael napisał
SzymonR napisał
czyli to działa tak samo jak debet w banku pekao? mam 300 zł co miesiąc i jesli wykorzystam limit to z kolejnej wpłaty uzupełnia mi się ten debet :-)


Chyba rzeczywiście podobnie to działa. Mój dobry znajomy też korzysta z tego debetu o którym mówisz i też ma 300zł. Bardzo sobie to chwali i dlatego też korzysta właśnie z konta PKO, może w mbanku byłoby to rozwiązanie zastępcze? Czy ktoś wie jaka w PKO jest prowizja? Większa niż w Mbanku?
Ja mam ten odnawialny w pko bp, nie zawsze korzystam, ale czasem sie przydaje, jakichs wielkich oplat nie odczuwam.
Cytuj
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.9.2014 12:38
jagoda napisał
michael napisał
SzymonR napisał
czyli to działa tak samo jak debet w banku pekao? mam 300 zł co miesiąc i jesli wykorzystam limit to z kolejnej wpłaty uzupełnia mi się ten debet :-)


Chyba rzeczywiście podobnie to działa. Mój dobry znajomy też korzysta z tego debetu o którym mówisz i też ma 300zł. Bardzo sobie to chwali i dlatego też korzysta właśnie z konta PKO, może w mbanku byłoby to rozwiązanie zastępcze? Czy ktoś wie jaka w PKO jest prowizja? Większa niż w Mbanku?
Ja mam ten odnawialny w pko bp, nie zawsze korzystam, ale czasem sie przydaje, jakichs wielkich oplat nie odczuwam.


Dobrze wiedzieć bo naprawdę sporo osób mi go polecało, ale jakoś te mnie mbank zainteresował. Chyba będę pomiędzy tymi dwoma wybierał. No chyba, że jeszcze w międzyczasie coś znajdę innego.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.9.2014 7:26
szczerze nawet sie nie zastanawiałam nad oprocentowaniem, wiem ze cos mi tam potracają jak mam debet ale to nie jest jakaś wielka kasa kilka złotych :)
Cytuj
be free like a child
Gość

Niezarejestrowani

15.9.2014 8:21
No właśnie te oprocentowania przy kredycie w koncie są praktycznie nieodczuwalne, dlatego tez to jest dobre rozwiązanie. Przy karcie kredytowej czy kredycie gotowkowym to jest zawsze obciążenie.
Cytuj
Odpowiedź