• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt odnawialny mbank

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.9.2014 12:24
Gość napisał
No właśnie te oprocentowania przy kredycie w koncie są praktycznie nieodczuwalne, dlatego tez to jest dobre rozwiązanie. Przy karcie kredytowej czy kredycie gotowkowym to jest zawsze obciążenie.


Dokładnie tak jest, parę złotych nie robi już różnicy ale parędziesiąt już tak. Jestem coraz bardziej przekonany do tego kredytu i chyba się zdecyduje. Pytałem też znajomych i też takie kredyty mają.
Wypowiedź została zmieniona przez: michael 15.9.2014 12:29
Cytuj
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.9.2014 14:27
Też mi się wydaje, ze to jest dobre rozwiązanie, także dlatego ze zakłada minimum formalności, a zawsze możesz skorzystać z dodatkowych środków.
Cytuj
kazik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.9.2014 11:22
ja mam kredyt odnawialnyw PKO BP, poszedlem po gotowkowy, a dostalem taki i okazal sie strzalem w dziesiatke. Polecam tym, ktorzy potrzebuja czasai pod koniec miesiac pieniedzy po prostu.
Cytuj
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.9.2014 14:58
kazik napisał
ja mam kredyt odnawialnyw PKO BP, poszedlem po gotowkowy, a dostalem taki i okazal sie strzalem w dziesiatke. Polecam tym, ktorzy potrzebuja czasai pod koniec miesiac pieniedzy po prostu.


No bo to rzeczywiście jest wygodne jak brakuje kilku stówek pod koniec miesiąca bo jakieś niespodziewane wydatki były. A jak sie nie chce to się po prostu nie korzysta. łatwe a jakie przydatne.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 71 razy

Wyślij wiadomość

17.9.2014 10:54
Co do oferty mBanku, to warto pamiętać, że od dziś (17.09.2014) do 15 października br. funkcjonuje promocja - oprocentowanie tego kredytu odnawialnego 9,90 proc. przez pierwszy rok i brak prowizji za jego udzielenie. Z drugiej strony trzeba wiedzieć, że już od drugiego roku użytkowania kredytu odnawialnego w mBanku oprocentowanie waha się od 12,99% do 15,49%, a prowizja za odnowienie kredytu wynosi 1,8% kwoty odnowienia, min. 55,00 zł.
Cytuj
Marzena Kazbieruk
Ekspert Comperia.pl
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.9.2014 12:31
Marzena Kazbieruk napisał
Co do oferty mBanku, to warto pamiętać, że od dziś (17.09.2014) do 15 października br. funkcjonuje promocja - oprocentowanie tego kredytu odnawialnego 9,90 proc. przez pierwszy rok i brak prowizji za jego udzielenie. Z drugiej strony trzeba wiedzieć, że już od drugiego roku użytkowania kredytu odnawialnego w mBanku oprocentowanie waha się od 12,99% do 15,49%, a prowizja za odnowienie kredytu wynosi 1,8% kwoty odnowienia, min. 55,00 zł.


A czy w każdej chwili można z niego zrezygnować czy bierze się go na określony okres czasu na przykład na dwa lata? Czy na rok? Jak to wygląda?
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 60 razy

Wyślij wiadomość

18.9.2014 17:30
Umowa jest zawierana na rok, i automatycznie przedłużana (choć klient może zrezygnować z przedłużenia przedstawiając odpowiednie oświadczenie).
Cytuj
Emilia Kasińska
Ekspert Comperia.pl
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.9.2014 13:36
Emilia Kasińska napisał
Umowa jest zawierana na rok, i automatycznie przedłużana (choć klient może zrezygnować z przedłużenia przedstawiając odpowiednie oświadczenie).


A rezygnacja jest płatna?
Na rok to wcale nie tak długo, zawsze jak się nie spodoba albo się nie będzie zadowolonym można zrezygnować więc jest to dosyć zachęcająca opcja.
Cytuj
abzibzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.10.2014 14:34
Szczerze mówiąc ja jeszcze nigdy nie brałam nigdzie kredytu ale o mbanku słyszałam dużo dobrego więc jeśli chcesz to weź tam kredyt. Wcześniej jednak zapoznaj się z ofertami innych banków byś później nie żałował.
Cytuj
jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 13:14
Z tego co przeczytam , gdzieś u nich na forum to zrezygnować można tylko, gdy produkt sie kończy, bo tez sie automatycznie odnawia. Dyspozycja powinna być złożona najpóźniej na 7 dni przed datą odnowienia kredytu.
Cytuj
Odpowiedź