• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Meritum Bank opinie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.9.2014 15:15
Jakie macie zdanie o Meritum Bank? Właśnie z mężem założyliśmy w tym banku konto małżeńskie. Póki co jesteśmy zadowoleni ale zanim je założyliśmy przeczytaliśmy sporo negatywnych opinii. A jakie jest Wasze zdanie?
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.9.2014 8:43
Znajoma ma w meritum i mowi, ze jest super. Nie placi zupelnie nic za to konto. Mnie troche martwi ze jest malo oddziałów tego banku i jest mniej popularny, ale moze to sie niebawem zmieni?
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.9.2014 14:31
Radek napisał
Znajoma ma w meritum i mowi, ze jest super. Nie placi zupelnie nic za to konto. Mnie troche martwi ze jest malo oddziałów tego banku i jest mniej popularny, ale moze to sie niebawem zmieni?


Może. Rzeczywiście oddziałów jest mało i wszystkie do 17 więc no ciężko coś załatwić jak się chodzi na 12 godzin do pracy. Fajnie że właśnie za nic się nie płaci no i mi się podoba ta ich aplikacja mobilna:)
Cytuj
SzymonR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.9.2014 10:25
słabo tutaj http://www.ebroker.pl/banki-opinie/meritum-bank/65 na prawie sto opini maja ocene 2/9 porażka jak dla mnie.. bardzo dużo osób skarzy sie na obsługe klienta i procedury ..
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.9.2014 14:57
SzymonR napisał
słabo tutaj http://www.ebroker.pl/banki-opinie/meritum-bank/65 na prawie sto opini maja ocene 2/9 porażka jak dla mnie.. bardzo dużo osób skarzy sie na obsługe klienta i procedury ..


O to ciekawe.. ja byłam bardzo profesjonalnie obsłużona ale może dlatego, że zakładałam tam konto:) Póki co 5 dzień czekam na kartę do bankomatu. Jestem ciekawa kiedy przyjdzie. Ale aplikację mobilną mają super. To trzeba im przyznać
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

8.9.2014 15:12
A ja mam tam konto, za ktore nie place i jestem zadowolona. Trochę problem, bo mało oddziałów maja.
Cytuj
jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.9.2014 8:37
Wlasnie malo oddziałów maja, w mojej okolicy nie ma ani jednego. To moze byc powod dla którego ludzie sie nie decydują.
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.9.2014 14:09
Gość napisał
A ja mam tam konto, za ktore nie place i jestem zadowolona. Trochę problem, bo mało oddziałów maja.


To prawda. Dla mnie to też problematyczne z tego względu, że wszystkie oddziały są czynne do 17 To mnie najbardziej denerwuje. Ale ogólem jestem zadowolona.Zobaczymy jak już dostanę kartę i zacznę korzystać jak będzie;)
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 60 razy

Wyślij wiadomość

10.9.2014 13:28
Sieć placówek Meritum Banku stale się rozrasta,pojawiają się w małych miejscowościach, wiec jest to coraz mniejszy problem. Pamiętajmy jednak, że obecnie coraz więcej spraw załatwić można przez bankowość elektroniczną, mobilną lub przez infolinię.
Cytuj
Emilia Kasińska
Ekspert Comperia.pl
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.9.2014 14:03
Emilia Kasińska napisał
Sieć placówek Meritum Banku stale się rozrasta,pojawiają się w małych miejscowościach, wiec jest to coraz mniejszy problem. Pamiętajmy jednak, że obecnie coraz więcej spraw załatwić można przez bankowość elektroniczną, mobilną lub przez infolinię.


No tak to prawda, ale i tak brakuje mi takich kiosków jak są w centrach handlowych innych banków. Może kiedyś i Meritum będzie mieć takie kioski. Wczoraj przyszła mi w końcu karta więc będę w końcu mogła w pełni korzystać z konta.
Cytuj
Odpowiedź