• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Meritum Bank opinie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.9.2014 8:30
hm nie korzystałam jeszcze z meritum banku, a czy maja cos sensownego jesli chodzi o konta firmowe? niedługo bede zakładać takie konto i zastanawiam się czy wybrać alior bank czy może coś innego?
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
Pola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2014 9:32
ja mam w ing bank ślądki firmówkę, i nie narzekam mutual. bardzo fajną mają obsługe i aplikacje na smartfona a to dosc ułatwia życie jak nie masz komputera pod ręką a musisz zrobić przelew do skarbówki np:)
Cytuj
Janek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2014 13:21
mutual napisał
hm nie korzystałam jeszcze z meritum banku, a czy maja cos sensownego jesli chodzi o konta firmowe? niedługo bede zakładać takie konto i zastanawiam się czy wybrać alior bank czy może coś innego?
Mają coś takiego jak Pakiet Meritum Bez Granic, bezpłatne za otwarcie i prowadzenie, wszystkie przelewy krajowe (w tym do ZUS i US) zlecone przez Internet i wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

26.9.2014 14:56
To teraz chyba jeden z najlepszych banków, z najlepszą ofertą. Darmowe rory, wysokoprocentowy lokaty. Albo maja dobry pr.
Cytuj
koralka22

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 16:34
problem z meritum jest taki ze mają małą sieć banków i dlatego też nie zdecydowałam się na konto u nich tylko wybrałam milennium bank - nie wiem czy widzieliście ale teraz koleś z polimatów na you tube go reklamuje ;)
Cytuj
warrior

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 20:49
nie korzystałem ale czy to nie jest ofertowo podobne do idea banku ktorzy biją głównie do młodych firm ?
Cytuj
kazik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.9.2014 15:03
koralka22 napisał
problem z meritum jest taki ze mają małą sieć banków i dlatego też nie zdecydowałam się na konto u nich tylko wybrałam milennium bank - nie wiem czy widzieliście ale teraz koleś z polimatów na you tube go reklamuje ;)
No reklamuje, ale w reklamie jest jakis niezbyt przekonywujący. Za to jego filmiki są całkiem dobre. Wiele mozna sie dowiedziec, polecam.
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2014 14:39
no wisi koles na kazdej witrynie, troche slabe, ale pomysl na wyprobowanie banku i jego przy okazji niezly. Mysle, ze liczba jego widzow na pewno wzrosla.
Cytuj
Czarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.10.2014 12:13
ten z polimatów to już słaby jest jak fronczewski reklamujący polomarket - dno i kilo mułu według mnie niestety ;( zamiast konkretów gwiazdki telewizji które przykuwają uwagę naiwniaków, nic więcej.
Cytuj
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.10.2014 15:04
Ja to najpierw nie znalem goscia, mysle ze raczej w tej kampanii to bank promuje jego niz on bank.
Cytuj
Odpowiedź