• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Mieszkanie dla młodych a dom

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.9.2014 14:40
lzalewski napisał
Zasada jest prosta i moim zdaniem słuszna. Łatwiej wziąć kredyt na remont niż na zakup, są to zwykle zdecydowanie mniejsze pieniądze.


A jak one są oprocentowane takie kredyty? Pewnie lepiej niż gotówkowe ale gorzej niż hipotecznie? Jaki kredyt w naszym przypadku byłby lepszy? Potrzebne nam przynajmniej ze 150 000tysięcy bo dom nie dość, że jest duży to jak pisałam, że do generalnego to znaczy że do generalnego remontu. Od wzmacniania ścian po prąd dach itd
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

3.9.2014 20:08
Oczywiście najlepszym rozwiązaniem jest dla Was kredyt hipoteczny z celem remontowym. Banku nie da się ot tak wskazać - potrzeba w tym celu dodatkowych informacji. Proszę opisać swoją sytuację majątkową lub ewentualnie odezwać do mnie na prv, a postaram się pomóc.
Kredyt gotówkowy byłby zbyt drogim rozwiązaniem.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.9.2014 13:59
lzalewski napisał
Oczywiście najlepszym rozwiązaniem jest dla Was kredyt hipoteczny z celem remontowym. Banku nie da się ot tak wskazać - potrzeba w tym celu dodatkowych informacji. Proszę opisać swoją sytuację majątkową lub ewentualnie odezwać do mnie na prv, a postaram się pomóc.
Kredyt gotówkowy byłby zbyt drogim rozwiązaniem.


Tak też myślałam, że gotówkowy będzie bez sensu. Jak widzę te wielkie oprocentowania to ręce mi opadają, dziękuję za pomoc:)
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

4.9.2014 14:59
Różnica w oprocentowaniu to średnio ok. 7pkt procentowych. Do tego z reguły przy kredycie gotówkowym jest wyższa prowizja za udzielenie niż w przypadku kredytu hipotecznego. Przy kredycie hipotecznym dochodzą koszty związane z wyceną nieruchomości i ustanowieniem hipoteki na rzecz banku. Jest to łączny koszt około 1000zł.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.9.2014 13:10
lzalewski napisał
Różnica w oprocentowaniu to średnio ok. 7pkt procentowych. Do tego z reguły przy kredycie gotówkowym jest wyższa prowizja za udzielenie niż w przypadku kredytu hipotecznego. Przy kredycie hipotecznym dochodzą koszty związane z wyceną nieruchomości i ustanowieniem hipoteki na rzecz banku. Jest to łączny koszt około 1000zł.


A co to są te pkt procentowe? Poza tym ta wycena 1000zł to w kredycie już jest ujęta prawda nie płacimy tego z góry?
Cytuj
kazik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.9.2014 14:11
baskamy napisał
lzalewski napisał
Różnica w oprocentowaniu to średnio ok. 7pkt procentowych. Do tego z reguły przy kredycie gotówkowym jest wyższa prowizja za udzielenie niż w przypadku kredytu hipotecznego. Przy kredycie hipotecznym dochodzą koszty związane z wyceną nieruchomości i ustanowieniem hipoteki na rzecz banku. Jest to łączny koszt około 1000zł.


A co to są te pkt procentowe? Poza tym ta wycena 1000zł to w kredycie już jest ujęta prawda nie płacimy tego z góry?
PKT. procentowe wskazuja Ci ile o ile zmieniło sie oprocentowanie. Np jesli zmieni sie z 12 na 15, oznacza to, że wzrosło o 3 pkt procentowe.
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

5.9.2014 16:30
Wszelkie koszty okołokredytowe należy opłacić gotówką przed uruchomieniem kredytu. W niektórych bankach istnieje możliwość skredytowania.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Aleksandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.9.2014 8:52
Zawsze takie rzeczy opłaca się z góry. To jakby takie opłaty za produkt, w tym wypadku za kredyt.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.10.2014 10:53
Aleksandra napisał
Zawsze takie rzeczy opłaca się z góry. To jakby takie opłaty za produkt, w tym wypadku za kredyt.


Tak rzeczywiście o tym już słyszałam i to dla mnie jest bez sensu jeżeli ktoś to wkłada w kredyt, lepiej takie rzeczy zapłacić z góry i spokój.Moi znajomi właśnie wkładali te wszystkie koszty w kredyt i właściwie nie wiem po co to robili.
Cytuj
Odpowiedź