• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

kredyt czy dostane

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Miecio124

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 21:18
Jak myślicie czy dostane kredyt . Pracuję na cały etat , wysokość moich dochodów to ok.3000 . Ale mam na raty wzięty telewizor , co prawda do końca spłaty zostały mi tylko 3 miesiące .Czy mam szanse na kredyt w wysokości 5000 ,jeżeli tak to w jakim banku najlepiej się opłaca go brać .
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

21.5.2014 8:32
To kwota netto? To, ze spłacasz telewizor jest na plus,bo wyrabiasz sobie historie kredytowa. Myślę, że bez problemy dostaniesz kredyt. Chyba najlepsze oferty ma PKO BP o Pekao. SPrawdz
Cytuj
bronek34

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.5.2014 23:17
Myślę że masz szansę tym bardziej jak zobaczą w BIK że raty za telewizor spłacasz terminowo .Ale poszukaj sobie dobrej oferty kredytowej porównaj z bankami ,być może jakaś okaże się bardziej atrakcyjniejsza.A może ktoś orjetuje się gdzie obecnie najkorzystniej wsiąść kredyt.
Cytuj
kasiamal

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2014 21:06
no teraz ofert kredytów jest mnóstwo. Sądze że z takimi zarobkami bez problemu dostaniesz kredyt. A to ze spłacasz telewizor jest tak jak mówili inni zdecydowanie na plus. Tylko pochodź po różnych bankach, popytaj o oferty kredytów i wtedy zdecyduj sie na to co bedzie najbardziej opłacalne.
Cytuj
Sławomir

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.5.2014 8:51
Miecio124 myślę że śmiało możesz pójść do banku z kredytem nie będziesz miał problemu dostaniesz go na pewno .A przecież raty telewizora kończą się wkrótce to czym się przejmujesz ,choć byś nie dostał teraz to po 3 miesiącach jak skończysz spłacać .Ale pochodź po bankach i sprawdź gdzie są najlepsze warunki .
Cytuj
Melania0

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.5.2014 10:15
U Ciebie widzę że nie będzie problemu z kredytem .Masz płynność finansową ,wiec nie masz czym się martwić .Jedyny problem to wybrać odpowiedni bank w którym dostaniesz korzystne warunki .Pochodź popytaj jest teraz większe pole wyboru ,być może znajdziesz odpowiednią ofertę .
Cytuj
Grzegorz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.5.2014 11:29
Jak masz płynność finansową i czysty BIK to nie masz o co się martwić , mimo że spłacasz raty które niebawem się kończą .W twoim przypadku szukałbym odpowiedniego banku który daje najatrakcyjniejsze warunki kredytowe.Obecnie masz wiele do wyboru .A może ktoś zaproponuje bank który obecnie udziela kredytu na dobrych warunkach ?
Cytuj
Jolka20

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.5.2014 12:59
Ja też bym chciała mieć taki dochód jak ty i czysty BIK .W twojej sytuacji to nie widzę problemu z otrzymaniem kredytu .Jedynie co Ci pozostaje to udać się do doradcy finansowego on na pewno zaproponuje Ci atrakcyjny kredyt na warunkach które będą najlepiej Tobie pasowały .
Cytuj
Malessa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 0:55
No dochód masz ładny. Teraz moze idz do kilku banków, przedstaw im swoja zdolność kredytową i dowiedz sie na jakich zasadach w danym banku dostałbyś kredyt i o jak duży możesz sie starać. Bo niby zasady otrzymania kredytu we wszystkich bankach sa takie same ale jednak czasem sporo sie różnią.
Cytuj
rita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 8:16
Myślę, że bez problemu dostaniesz kredyt. Nie wiedziałam, że spłacając telewizor na raty wyrabia się historię kredytową. Czy to znaczy, że jeśli miałam kiedyś telefon na abonament i nie spłacałam go a sprawa trafiła do windykacji bank będzie o tym wiedział?
Cytuj
Odpowiedź