• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

kredyt czy dostane

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 8:56
rita napisał
Myślę, że bez problemu dostaniesz kredyt. Nie wiedziałam, że spłacając telewizor na raty wyrabia się historię kredytową. Czy to znaczy, że jeśli miałam kiedyś telefon na abonament i nie spłacałam go a sprawa trafiła do windykacji bank będzie o tym wiedział?
Takie informacje znajdują się w BIG czyli w biurach informacji gospodarczej. Znajdują się tam informacje ze wszystkich sektorów gospodarki, m.in.: spółdzielnie mieszkaniowe, zakłady energetyczne, telefonia komórkowa.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
jolawiola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 16:55
Rita banki wiedzą wszystko:) Ja chciałam kiedyś wziąć kredyt na pralkę i okazało się, że nie mogę bo mam karę umowną za telefon:/ Dopiero jakiś czas po tym jak wszystko spłaciłam bank zgodził się na udzielenie mi kredytu. Dostałam oczywiście mniej niż chciałam a pralkę musiałam kupić za pieniądze pożyczone od rodziny:)
Cytuj
Nessa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 20:23
O kurcze, to nie wiedziałam że tak dosłownie wszystko jest zapisywane i banki do wszystkiego mają wgląd. Z jednej strony to dobrze bo muszą wiedzieć komu udzielić pożyczki ale jak patrzy sie na to od innej strony to chyba nie chciałabym, żeby mogli sprawdzać wszystkie rachunki.
Cytuj
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.8.2014 11:40
rita napisał
Myślę, że bez problemu dostaniesz kredyt. Nie wiedziałam, że spłacając telewizor na raty wyrabia się historię kredytową. Czy to znaczy, że jeśli miałam kiedyś telefon na abonament i nie spłacałam go a sprawa trafiła do windykacji bank będzie o tym wiedział?


Nie wiem czy akurat abonament się w to wlicza. Raczej chyba nie, bo to nie kredyt tylko miesięczne zobowiązanie. Tak jak rachunki za prąd czy telefon stacjonarny.
Co do pytania w poście. Myślę,że bez problemu dostaniesz
Cytuj
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 17:34
Nessa napisał
O kurcze, to nie wiedziałam że tak dosłownie wszystko jest zapisywane i banki do wszystkiego mają wgląd. Z jednej strony to dobrze bo muszą wiedzieć komu udzielić pożyczki ale jak patrzy sie na to od innej strony to chyba nie chciałabym, żeby mogli sprawdzać wszystkie rachunki.


Jakby nie mogli sprawdzić to na jakiej podstawie mieliby udzielić komukolwiek kredytu? Z jednej strony to logiczne z drugiej tak jak mówisz każdy chce mieć choć trochę prywatności. Z każdej strony się tylko słyszy o podsłuchach o zdjęciach, które gdzieś wyciekły i teraz jeszcze to.
Cytuj
Janek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2014 13:30
Prowadzonych jest obecnie tyle rejestrów, że nie sposób jeśli mamy jakieś opóźnienia, zadłużenia w którymś nie widnieć. Sposób na dobrą historię kredytową jest jeden - spłacać terminowo.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

25.9.2014 15:02
Najważniejszy jeśli chodzi o kredyty jest BIK. Tam tez informacje przekazują banki i z niego korzystają :D
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

8.10.2014 8:31
DObrze sobie dla pewności raz na jakiś czas sprawdzić jak tam sie nasza historia kształtuje. Podobno zdarza sie, ze ludzie lądują tam bez powodów.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

13.10.2014 17:35
weź prywatnie, jeszcze lepiej niż w banku, sam decydujesz jakie będzie oprocentowanie i na ile rat rozkładasz, polecam Ci - wejdź i sprawdź pożyczkolandia.pl
Cytuj
Odpowiedź