• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Prowizja PKO

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.8.2014 16:16
Jestem zmuszona wpłacić babci pieniądze przelewem tradycyjnym w banku PKO. Zastanawiam się jaką prowizję zapłacę gdy wpłacę 1200 zł Dodam, że jest to przelew do innej osoby nie na moje konto.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

1.9.2014 10:15
Koszt przelewu pomiędzy rachunkami tego samego posiadacza rachunku, prowadzonymi w PKO Banku Polskim SA w oddziale PKO Banku Polskiego SA wynosi 9 zł.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.9.2014 10:38
Tomasz Słupczynski napisał
Koszt przelewu pomiędzy rachunkami tego samego posiadacza rachunku, prowadzonymi w PKO Banku Polskim SA w oddziale PKO Banku Polskiego SA wynosi 9 zł.


Przelewać będę na konto ING zdaje się o ile dobrze sprawdziłam to pewnie koszt będzie większy? Gdzie można sprawdzić koszt takiej wpłaty na przyszłość?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

1.9.2014 15:17
marylkakor napisał
Tomasz Słupczynski napisał
Koszt przelewu pomiędzy rachunkami tego samego posiadacza rachunku, prowadzonymi w PKO Banku Polskim SA w oddziale PKO Banku Polskiego SA wynosi 9 zł.


Przelewać będę na konto ING zdaje się o ile dobrze sprawdziłam to pewnie koszt będzie większy? Gdzie można sprawdzić koszt takiej wpłaty na przyszłość?
przeciez sa tabele oplat na stronach banku. wpisz w google i juz.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.9.2014 15:02
Gość napisał
marylkakor napisał
Tomasz Słupczynski napisał
Koszt przelewu pomiędzy rachunkami tego samego posiadacza rachunku, prowadzonymi w PKO Banku Polskim SA w oddziale PKO Banku Polskiego SA wynosi 9 zł.


Przelewać będę na konto ING zdaje się o ile dobrze sprawdziłam to pewnie koszt będzie większy? Gdzie można sprawdzić koszt takiej wpłaty na przyszłość?
przeciez sa tabele oplat na stronach banku. wpisz w google i juz.


Tak zrobię. Kiedyś właśnie tak sprawdzałam ale jak przelałam pieniądze okazało się, że prowizja była dużo większa. Więc teraz wolę dopytać niż później mieć niemiłą niespodziankę.
Cytuj
Odpowiedź