• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt dla bezrobotnego

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.8.2014 11:59
Czy jest możliwe, że bezrobotny otrzyma kredyt?
Mój znajomy twierdzi, że jego znajomy wziął kredyt około 1000zł bez BIK, ale co najważniejsze jest bezrobotny..
Czy parabanki dają kredyty bezrobotnym? Jeżeli tak z czego te osoby mają niby go spłacać skoro są bezrobotne?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

29.8.2014 13:43
Moze dostac ew. w parabanku, na beznadziejnych warunkach. Parabanki niby maja"zasady", a tak na prawde pożycza kazdemu a potem nasla komornika. Znajomy jest naiwny.
Cytuj
iktor7

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.8.2014 14:12
na tym to polega że te osoby nie mają jak spłacać ale ich zadłużenie rośnie i jak tylko znajdą pracę to cała pensja idzie na spłatę długu. O ile ją znajdą.
Cytuj
zuza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.8.2014 14:18
Tylko w parabanku jest to możliwe
Wypowiedź została zmieniona przez: zuza 29.8.2014 14:19
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.8.2014 15:56
iktor7 napisał
na tym to polega że te osoby nie mają jak spłacać ale ich zadłużenie rośnie i jak tylko znajdą pracę to cała pensja idzie na spłatę długu. O ile ją znajdą.


Wtedy lepiej nie szukać pracy, bo po co..
Możliwe, że wziął z parabanku ale nie zdawałam sobie sprawy z tego, że oni nawet nie sprawdzają tego czy ktoś będzie miał z czego to spłacać..czy też nie.
Cytuj
mar11

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.11.2014 14:26
Możliwe że jakiś parabank mu udzielił pożyczki, choć dla mnie jest to chore że osoba która nie ma dochodów dostaje pożyczkę. Jak ma później to spłacić? No ale jak ktoś napisał niespłacany dług rośnie w momencie gdy ktoś znajdzie prace to zaraz mu wejdą na pensję. Niestety niektóre instytucje żerują na ludziach i to już chyba wszyscy wiemy
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

10.3.2015 12:10
Najważniejsze dla każdego człowieka jest własne mieszkanie. Stajemy przed

decyzją- wynajmować czy kupować? Ten wybór jest prosty. Za te pieniądze,

które przeznaczymy na wynajem mieszkania, możemy mieć samodzielne 

mieszkanie. Niesamowitą wygodą dla Klienta jest dostęp do największych 

renomowanych banków w jednym miejscu. Promocyjne marże dla kredytów 

mieszkaniowych oraz niska prowizja za udzielenie kredytu. 

Zapraszamy, 

Król Kredyty 

Telefon: 600 231 869 

e-mail: malgosia[at]krolkredyty.pl
Cytuj
Róża

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.3.2015 12:14
Parabanki właśnie żerują na takich osobach. Bezrobotnych, zdesperowanych, nie mających pieniędzy Mamią ich tym,że nie potrzebują bik, że pieniądze dostanie się praktycznie od ręki.
Nie jest to jednak prezent. Wszystko trzeba będzie spłacić i to z wysokim oprocentowaniem.
Jestem zdania,że skoro ktoś nie może dostać kredytu w banku to nie powinien brać żadnej chwilówki... Nie jest to żadne rozwiązanie.
Cytuj
Antoni

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.3.2015 15:47
Wiem że to bardzo nie eleganckie ale czysto teoretycznie dla takiego bezdomnego komornik to puste słowo. Co mam mu zabrać?
Cytuj
zwall

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.3.2015 16:36
Mógł to być parabank lub firma pożyczkowa, tego typu instytucje działają na zasadzie żerowania na naiwności osób zdesperowanych.
Cytuj
Odpowiedź