• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Lista dłużników

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Wanana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 17:29
mam do was pewne pytanie dotyczące listy dłużników. Niestety stało sie tak że jakiś czas temu znalazłam się w Krajowym rejestrze dłużników, teraz już wyprostowałam wszystkie zaległości i zastanawiam się czy jak już wyszłam z długów to czy nadal będę tam widniała? Co zrobić żeby mnie stamtąd usunęli?
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

21.5.2014 8:51
Jeżeli uregulowała Pani należności nie ma powodów do zmartwień. Wierzyciel ma teraz obowiązek nie później niż w terminie 14 dni od powzięcia o tym informacji przedstawić do RD te informację i żądać usunięcia wpisu. W terminie kolejnych 7 dni biuro usuwa informacje, których dotyczył wniosek.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
nani08

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.5.2014 21:12
Naprawdę tak szybko można zniknąć z KRD? Do mnie jakiś czas temu dzwoniła Pani z windykacji i straszyła mnie komornikiem oraz tym, że nie zniknę z KRD przez najbliższe 10 lat. Dodam tylko, że dług spłaciłem a mimo to firma windykacyjna domaga się kolejnych wpłat...
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

23.5.2014 8:52
nani08 napisał
Naprawdę tak szybko można zniknąć z KRD? Do mnie jakiś czas temu dzwoniła Pani z windykacji i straszyła mnie komornikiem oraz tym, że nie zniknę z KRD przez najbliższe 10 lat. Dodam tylko, że dług spłaciłem a mimo to firma windykacyjna domaga się kolejnych wpłat...
Tak jak Pani mówi, osoba z windykacji pania straszyła. Jezlei ma pani uregulowane naleznosci proponuje upewnić sie czy wierzyciel, który dopisał Pania do KRD informację te usunął.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
BognaR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.5.2014 18:13
Oni tak zawsze straszą ,mojemu znajomemu jak podwinęła się noga miał podobną sytuacje .Gdy wszystkie należności zostały uregulowane w krótkim czasie został usunięty z Krajowego Rejestru Dłużników .Mimo iż spłaciłeś wszelkie należności a jeszcze nie zostałeś usunięty to proponuje o skontaktowanie się z nimi ,na pewno w krótkim czasie wszystko zostanie wyjaśnione .
Cytuj
Gigant

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.5.2014 23:59
Musza mieć jakieś sposoby aby wyciągnąć od dłużników zaległą gotówkę inaczej ludzie nie spłacali by należnych rat. A tak jak postrasza komornikiem jedną czy drugą osobę, ona sie wystraszy i szybciutko wszystko spłaca no bo kto z nas chce mieć do czynienia z kimś takim jak windykator.
Cytuj
RadokZ

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 18:47
A no też właśnie. Te wszystkie parabanki sa prywatnymi firmami wiec muszą mieć swoje sposoby na wyciągniecie długów od klientów. Szkoda tylko że w prawie wszystkich przypadkach tą metoda jest zastraszanie innych . Bo wydaje mi sie ze nie każdego można mierzyć jedną miarą. Jeden spóźnia sie z opłatami przez brak gotówki a inny bo nie chce zapłacić.
Cytuj
mamamrowek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.5.2014 6:14
Firmy windykacyjne uwielbiają straszyć komornikiem. Wiem coś o tym. Wpisem do rejestru dłużników też mnie straszyli, na szczęście obeszło się bez tego bo spłaciłam zaległość. Ja słyszałam, że do KRD wpisują na 10 lat ale to też pewnie było tylko ich gadanie bym szybciej spłaciła.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 71 razy

Wyślij wiadomość

28.5.2014 9:08
mamamrowek napisał
Firmy windykacyjne uwielbiają straszyć komornikiem. Wiem coś o tym. Wpisem do rejestru dłużników też mnie straszyli, na szczęście obeszło się bez tego bo spłaciłam zaległość. Ja słyszałam, że do KRD wpisują na 10 lat ale to też pewnie było tylko ich gadanie bym szybciej spłaciła.
To prawda w KRD wpis może widnieć 10 lat, dlatego powinniśmy „przypilnować” naszego wierzyciela, aby usuną wpis, gdy tylko uregulujemy płatność.
Cytuj
Marzena Kazbieruk
Ekspert Comperia.pl
62miko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.5.2014 19:27
Czy u was też windykatorzy tak straszą? Ja niedawno usłyszałem, że jeśli nie spłacę zadłużenia komornik przyjedzie do mojej narzeczonej (mieszkam u niej) i zabierze cenne rzeczy. Na odpowiedź, że w jej domu nie ma moich rzeczy usłyszałem: Ale Pan tam mieszka i korzysta Pan z tv, lodówki,pralki itd. Naprawdę mogą jej zabrać te rzeczy przeze mnie?
Cytuj
Odpowiedź