• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Co sądzicie o firmie AASA?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
suraban

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.8.2014 9:46
Dla osób które poszukują finansowego zastrzyku, firma Aasa przygotowała nową pożyczkę gotówkową. Ale czy jest to produkt godny polecenia? Wprawdzie firma Aasa kieruje się we wszystkich działaniach regułami wypracowanymi przez Europejską Koalicję na rzecz Odpowiedzialnych Kredytów (ECRC), zasadą fair lending (odpowiedzialne pożyczanie), przestrzega obowiązujących regulacji prawnych oraz szanuje prawa konsumentów... Ale po Interencie, krążą pogłoski, że to parabank... Co o tym sądzicie?

http://ad.zanox.com/ppc/?27637586C97346954T
Cytuj
Ruda Maruda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 18:20
No biorąc pod uwagę, że nie jest po ban, to można powiedziec, że jest to parabank. Co prawda z Twojej wypowiedzi nie zrozumiałam nic - preferuję prosty polski język ;D ta firma ma dość wysokie monity windykacyjne, ja spotkałam się wyłącznie z takimi rzędu 15 zł. Do tego oplata przygotowawcza - co to jest, każda firma takie coś ma? to dość wysoka kwota... Jeśli dobrze liczę to pożyczając 1000 zł na 6 miesięcy trzeba zapłacić ponad 1500?
Cytuj
księżna kasja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 19:12
Pogłoski pogłoskami, po prostu każda firma oferująca pożyczki nie będąca bankiem to parabank. No jeśli obliczenia mojej poprzedniczki są prawdziwe, to nie polecam. Ja brałam taką niziutka pożyczkę kiedyś i spłaciłam w sumie chyba coś do 200 zł więcej niż wzięłam, a brałam na 12 miesięcy.
Cytuj
Mulan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.8.2014 20:56
Sądzę, że to jest parabank właśnie. Takie pożyczki rządzą się swoimi prawami i mają duże oprocentowanie. Nawet jeśli ta firma ma jakieś tam reguły to pewnie tak tylko żeby nieco bardziej wzbudzić zaufanie ludzi, a spłacac i tak trzeba więcej
Cytuj
Odpowiedź