• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Karty kredytowe

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2014 11:54
Na jakiej zasadzie wydawane są karty kredytowe? Czy trzeba spełniać jakieś specjalne warunki? Jakie zagrożenia czekają na potencjalnego właściciela karty kredytowej?
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2014 13:12
Musisz miec jakas zdolnosc kredytowa, zeby przynali limit, ale ogolnie to skladasz wniosek i czekasz.
Cytuj
kokardova

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2014 13:25
Dokładnie, bank sprawdza zdolność kredytową klienta bo chcąc nie chcą jest to kredyt. Przez to nie każdy może mieć taką kartę kredytową, szczególnie że ten produkt wydaje się być bardziej ''niebezpieczny'' niż zwykły kredyt. Niektórzy po prostu nie powinni jej mieć, bo stały dostęp do gotówki może zapędzić w kłopoty.
Cytuj
herbaciana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 22:31
bez przesady karty kredytowe są dla ludzi, po prostu trzeba pilnować spłaty i już. Wygodniejsze to niż bieganie do banku za każdym razem, gdy potrzeba nieco więcej pieniędzy. Wiadomo, ze trzeba brac pod uwagę podatność na dostęp do gotówki ale nie można od razu osądzac, ze niebezpieczne jest posiadanie takiej karty
Cytuj
baterflaj

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.8.2014 17:10
ja się boję kart kredytowych, broń Boże zgubić i nie zauważyć, nie zdążyć zablokować/zgłosić utraty... Już nawet przestałam korzystać z naklejki do telefonu zbliżeniowej, bo się naczytałam, że można ukraść dane, skopiowac i nawet nie wiadomo kiedy ktoś zapłaci Twoją kartą.
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.8.2014 18:21
baterflaj napisał
ja się boję kart kredytowych, broń Boże zgubić i nie zauważyć, nie zdążyć zablokować/zgłosić utraty... Już nawet przestałam korzystać z naklejki do telefonu zbliżeniowej, bo się naczytałam, że można ukraść dane, skopiowac i nawet nie wiadomo kiedy ktoś zapłaci Twoją kartą.


Nie można też popadać w paranoję, ja nadal korzystam z Paypass i póki co jestem zadowolona i nie zamierzam tego zmieniać, ale myślałam też o tej karcie kredytowej, ale przyznam, ze trochę się boję i chyba się wstrzymam na razie.
Cytuj
Odpowiedź