• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Bankomat Euronet

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2014 10:26
Czy wy też zauważyliście, że korzystając z bankomatu sieci Euronet pobierana jest dosyć spora prowizja? Ostatnio wyciągałam właśnie z tego bankomatu pieniądze i okazało się, że została mi wzięta prowizja z konta ponad 10zł. A wypłacałam tylko 100zł.
Dlaczego prowizja jest aż taka duża? Dlatego, że te bankomaty są ogólnodostępne?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

25.8.2014 13:47
To zalezy w jakim banku masz konto i karte. Np. jak masz w pekao sa to nie placisz.
Cytuj
kulka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2014 15:06
No na bankomacie przed rozpoczęciem transakcji jest zaznaczone dla jakich banków usługi są bezpłatne. Nie wiem od czego zależy prowizja w pozostałych bankach, ale pewnie mają oni umowę między sobą. Tak samo jest chyba z tego co pamiętam w przypadku wpłatomatów z Euronet. ja płaciłam chyba tylko pierwszy raz 1.23 zł w celu aktywacji usługi bo mojego banku nie było na liście.
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.8.2014 13:59
kulka napisał
No na bankomacie przed rozpoczęciem transakcji jest zaznaczone dla jakich banków usługi są bezpłatne. Nie wiem od czego zależy prowizja w pozostałych bankach, ale pewnie mają oni umowę między sobą. Tak samo jest chyba z tego co pamiętam w przypadku wpłatomatów z Euronet. ja płaciłam chyba tylko pierwszy raz 1.23 zł w celu aktywacji usługi bo mojego banku nie było na liście.


A za drugim razem już nie płaciłaś? Ja jeszcze się nie spotkałam z wpłatomatami z sieci euronet. Wszędzie tylko bankomaty. A taki wpłatomat bardzo by mi się w okolicy przydał:)
Cytuj
kazik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.8.2014 14:10
askomola napisał
kulka napisał
No na bankomacie przed rozpoczęciem transakcji jest zaznaczone dla jakich banków usługi są bezpłatne. Nie wiem od czego zależy prowizja w pozostałych bankach, ale pewnie mają oni umowę między sobą. Tak samo jest chyba z tego co pamiętam w przypadku wpłatomatów z Euronet. ja płaciłam chyba tylko pierwszy raz 1.23 zł w celu aktywacji usługi bo mojego banku nie było na liście.


A za drugim razem już nie płaciłaś? Ja jeszcze się nie spotkałam z wpłatomatami z sieci euronet. Wszędzie tylko bankomaty. A taki wpłatomat bardzo by mi się w okolicy przydał:)
Wplatomatów chyba jeszcze nie ma.
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.8.2014 11:43
kazik napisał
askomola napisał
kulka napisał
No na bankomacie przed rozpoczęciem transakcji jest zaznaczone dla jakich banków usługi są bezpłatne. Nie wiem od czego zależy prowizja w pozostałych bankach, ale pewnie mają oni umowę między sobą. Tak samo jest chyba z tego co pamiętam w przypadku wpłatomatów z Euronet. ja płaciłam chyba tylko pierwszy raz 1.23 zł w celu aktywacji usługi bo mojego banku nie było na liście.


A za drugim razem już nie płaciłaś? Ja jeszcze się nie spotkałam z wpłatomatami z sieci euronet. Wszędzie tylko bankomaty. A taki wpłatomat bardzo by mi się w okolicy przydał:)
Wplatomatów chyba jeszcze nie ma.


Tak też mi się zdaje. Wczoraj usiłowałam znaleźć informacje na temat właśnie wpłatomatów, ale cisza w eterze. Być może Kulce się pomyliła nazwa?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

27.8.2014 11:48
askomola napisał
kazik napisał
askomola napisał


A za drugim razem już nie płaciłaś? Ja jeszcze się nie spotkałam z wpłatomatami z sieci euronet. Wszędzie tylko bankomaty. A taki wpłatomat bardzo by mi się w okolicy przydał:)
Wplatomatów chyba jeszcze nie ma.


Tak też mi się zdaje. Wczoraj usiłowałam znaleźć informacje na temat właśnie wpłatomatów, ale cisza w eterze. Być może Kulce się pomyliła nazwa?
Nieprawda są wpłatomaty euronetu. Zreszta zobaczie sobie na stronie.
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 13:20
Gość napisał
askomola napisał
kazik napisał
Wplatomatów chyba jeszcze nie ma.


Tak też mi się zdaje. Wczoraj usiłowałam znaleźć informacje na temat właśnie wpłatomatów, ale cisza w eterze. Być może Kulce się pomyliła nazwa?
Nieprawda są wpłatomaty euronetu. Zreszta zobaczie sobie na stronie.


Rzeczywiście znalazłam informacje, że są. Ale nie widzę żadnej mapy gdzie są najbliższe wpłatomaty, ktoś widział taką mapę, albo wypisane gdzie można znaleźć taki wpłatomat?
Cytuj
krakers

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 16:53
Ja gdzieś widziałam zdaje się wpłatomat ale nie wiem czy na 100% to był Euronet ale podobnie wyglądał więc może to i był on.
Sama często korzystam z euronetu ale nie płacę na całe szczęście żadnej prowizji bo aż sprawdziłam teraz na koncie. Dobre jest to, że one wszędzie są.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

2.10.2014 14:23
Ja np. zazdroszczę tym, którzy maja bezpłatnie euronety. Doskonale rozumieją mnie zapewne klienci PKO BP :) pozdrawiam wszytskich
Cytuj
Odpowiedź