• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Bankomat Euronet

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

3.10.2014 13:33
Faktycznie posiadacze np. Konta za Zero co prawda maja darmowe wypłaty z bankomatów, ale jedynie tych należących do PKO BP.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 10:06
ja mam konta w pekao i mbanku i nie place zadnej prowizji w euronetach ale juz w innych tak i też niemało wiec trzeba wiedzieć gdzie mozesz wybierać, a gdzie nie :)
Cytuj
Ostoja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 9:12
ja ostatnio widziałam jak koles podszedł do wpłatomatu i sie wkurzał ze mu kasy nie chce wypłacić haha :D ludzie są nieźle zakręceni :P
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 10:18
karolsia napisał
ja mam konta w pekao i mbanku i nie place zadnej prowizji w euronetach ale juz w innych tak i też niemało wiec trzeba wiedzieć gdzie mozesz wybierać, a gdzie nie :)
Wiele zależy pd rodzaju konta jakie posiadamy, Bank Peako zwykle nie nalicza prowizji jesli korzystamy z bankomatów wlasnych lub euronet, Bank Pocztowy nie pobiera opłat zwykle za wypłaty z bankomatów Banku
Pocztowego, PKO BP, Kredyt Bank, Cash4You, Euronet, posiadacze konta w mBanku nie zapłacą z kolei za wypłaty z urządzeń BZ WBK, Cash4You, eCard, Euronet. W wielu zestawieniach pod tym względem najlepiej wypada Raiffaisen Polbank. W ich ofercie nie znajdziemy opląt za skorzystanie z bankomatów. Pamiętajmy jednak, że konto kontu nie równe i jak zwykle radzę dokładnie analizować oferty :).
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.10.2014 15:25
Ilona Maciejuk napisał
karolsia napisał
ja mam konta w pekao i mbanku i nie place zadnej prowizji w euronetach ale juz w innych tak i też niemało wiec trzeba wiedzieć gdzie mozesz wybierać, a gdzie nie :)
Wiele zależy pd rodzaju konta jakie posiadamy, Bank Peako zwykle nie nalicza prowizji jesli korzystamy z bankomatów wlasnych lub euronet, Bank Pocztowy nie pobiera opłat zwykle za wypłaty z bankomatów Banku
Pocztowego, PKO BP, Kredyt Bank, Cash4You, Euronet, posiadacze konta w mBanku nie zapłacą z kolei za wypłaty z urządzeń BZ WBK, Cash4You, eCard, Euronet. W wielu zestawieniach pod tym względem najlepiej wypada Raiffaisen Polbank. W ich ofercie nie znajdziemy opląt za skorzystanie z bankomatów. Pamiętajmy jednak, że konto kontu nie równe i jak zwykle radzę dokładnie analizować oferty :).
Analizowac sobie mozna, potem zmienia warunki tak jak to pisaliscie w jakims artykule i po zawodach.
Cytuj
stachu

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.10.2014 13:52
Ja mam pekao z Zubrem od lat i za Euronet nie place, z czego sie w sumie ciesze. Teraz mi proponują jakaś linie kredytowa i chyba sie zdecyduje, ale nie jestem przekonany, bo nigdy nie korzystałem. Co myślicie?
Cytuj
Maćkowski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.10.2014 12:17
linie kredytową w sensie karte kredytową tak? ja mam w pekao debet ustawiony na 500 zł i to mi wystarcza jeśli mi kasy braknie. ogólnie bym się nie pchał w jakieś kredyty
Cytuj
kazik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.10.2014 8:45
te debety to jest fajna sprawa, tez z tego korzystam. tzn. zwykle nie korzystam, ale mam taka mozliwosc:)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

16.10.2014 8:48
Ja w moim koncie, chociaż mam je juz dobrych pare lat nie am debetów. Ciekawe czy jak odwiedzę bank to będę mógł o niego poprosić. Mam konto w eurobanku.
Cytuj
Gigant

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.10.2014 11:48
jesli chodzi o eurobank to ci nie pomogę bo ja mam od czasów licealnych w pekao sa i prawdopodobnie dlatego miałam debet bo jestem subkontem taty ktor na konto vip, tak to pewnie tez by mi nie dali bo nie zarabiałam na tamten czas :) najlepiej jak zapytasz o debet, czasami to sie jeszcze nazywa kredyt odnawialny o ile sie nie myle ?
Cytuj
Odpowiedź