• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Zadłużenie męża przed naszym ślubem

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
jolawiola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.10.2014 14:07
Wydaje mi się, że po ślubie za długi odpowiadacie oboje i komornik może zająć też Twoje konto jeśli nie będzie miał z czego ściągnąć długu u męża. Dlatego ja nie chcę ślubu...
Cytuj
tysia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.10.2014 0:55
zawisza - ja to samo mówilam kuzynce. jolawiola, myślu się starały dowiedzieć na ten temat i kolega na prawie powiedział, że żona nie odpowiada za długi męża sprzed małżeństwa, nawet nie odpowiada za długi męża które on zaciągnął bez jej wiedzy ale to już ciężko udowodnić że zona nie wiedziała
Cytuj
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.10.2014 12:30
tysia napisał
zawisza - ja to samo mówilam kuzynce. jolawiola, myślu się starały dowiedzieć na ten temat i kolega na prawie powiedział, że żona nie odpowiada za długi męża sprzed małżeństwa, nawet nie odpowiada za długi męża które on zaciągnął bez jej wiedzy ale to już ciężko udowodnić że zona nie wiedziała

Tak ale jak sama napisała pieniądze, które są na jej koncie są faktycznie pieniędzmi męża. Więc Komornik dowiedziawszy się o tym teoretycznie mógłby zająć te pieniądze. Kwestia udowodnienia, że te pieniądze należą do niego a nie do niej. Sprawa trudna i najlepiej poradzić się radcy prawnego w tym zakresie.
Cytuj
Odpowiedź