• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jak sprawdzić jakie obciążenie jest na rachunku w banku?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Niezniszczalna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.8.2014 22:45
Mamy zajęte przez komornika konto - taką informację dostałam w banku gdy chciałam wpłacić troszkę pieniążków, pani doradziła by nie wpłacać bo i tak nie będą one dostępne. Z wrażenia zapomniałam dopytać jakim tytułem konto jest obciążone, wyszłam zamurowana, w domu sprawdziłam w internecie wyciąg ale jest napisane tylko, że windykacja i nic więcej... Ja nie wiem o co chodzi, mąż też mówi że nie miał z tym nic wspólnego. Konto nie było używane przez nas od kilku miesięcy, ale chyba należności dla banku z tytułu nieużywanie konta to nie są? Czy w banku udzielą mi informacji za co niby jest ta windykacja czy muszę się zgłosić do innej instytucji? Nie wiem nawet ile tego jest na minusie, tylko ze rachunek obciążony, w internecie cały czas pokazuje jakby na koncie było 5 zł, ale na plusie.
Cytuj
papriczka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.8.2014 9:38
Bank powinien mieć takie informacje, w pierwszej kolejności spróbowalabym tam. Jeśli oni nie będą wiedziec to na pewno udzielą informacji gdzie trzeba się zwrócić po takie informacje,
Cytuj
Fantomka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.8.2014 10:53
dzwon bezposrednio do banku i popytaj co i jak? powinnas tez w takiej sytuacji dostać jakieś pismo z banku lub od komornika - ja bym sprawdziła, czy mąż nie ma z tym nic wspólnego jednak..
Cytuj
Jessica

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.8.2014 17:51
Miałam podobną sytuację okazało się że to była pomyłka więc załatw to jak najszybciej możesz, dzwonić też próbuj, jak nie dziś to jutro powinna być infolinia czynna. skoro konto nie było używane, może ktoś wziął na was kredyt, a kartę macie do niego ktoś jeszcze miał do niego dostęp?
Cytuj
buena39

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.8.2014 13:50
Ja tak miałam w BZ WBK! Ale też się okazało że to pomyłka była. Na rachybku miałam pieniądze, w dostępnych środkach nie było nic a w banku powiedzieli że komornik, ale nie wiedzą o co chodzi. Zostawiłam sprawę na kilka tygodni i gdy chciałam się już tym zająć weszłam na konto a tam znów dostępne środki są i komornika nie ma. Nie wiem co oni w tych bankach robią, być może to jacyś oszuści zajmują konto?
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.8.2014 14:02
Bardzo dziwne. Najlepiej idź do banku i nie dzwoń bo takie sprawy lepiej załatwia się osobiście i zapytaj o co chodzi, dlaczego i tak dalej. A później po kolei wyjaśniaj, no bo jak to jest możliwe, że konto nieużywane a windykacje macie?
Cytuj
golyos

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.8.2014 16:05
Przypuszczam, ze kontakt telefoniczny nic w tej sytuacji nie da, bo nie można w ten sposób za bardzo udowodnić swojej tożsamości a to chyba nie są informacje dla wszystkich. Ja z własnego konta online, które jest na hasło itd nie mogłem dowiedzieć się niczego co bym chciał, musiałem się stawić w banku osobiście.
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.8.2014 18:06
Ja bym już w podskokach biegła wyjaśniać to sprawę. Skoro konta były nieużywane to za co siedzi Ci na nich windykacja? Przecież to nielogiczne jest. Koniecznie wybierz się tam i dowiedz o co chodzi. Kto wie co oni wymyślili. A w jakim banku masz konto?
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.9.2014 14:40
golyos napisał
Przypuszczam, ze kontakt telefoniczny nic w tej sytuacji nie da, bo nie można w ten sposób za bardzo udowodnić swojej tożsamości a to chyba nie są informacje dla wszystkich. Ja z własnego konta online, które jest na hasło itd nie mogłem dowiedzieć się niczego co bym chciał, musiałem się stawić w banku osobiście.


Jak nie można? Przecież po to są właśnie te linie bankowe żeby się czegoś dowiedzieć. Jeżeli poprawnie przejdzie autorka posta proces weryfikacji wszystkiego się dowie. Niektóre banki na przykład Mbank mają specjalne telekody, które podajesz podczas rozmowy i na jego podstawie Cię weryfikują.
Cytuj
Odpowiedź