• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

czy dostane kredyt?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 10:35
razem z mezem chcemy kupić mieszkanko i mam pytanie - czy przy takich parametrach bez problemu dostanę kredyt na 90 tys? czy nasze zarobki nie są zbyt małe na to ?

tutaj podsyłam wiecej informacji o naszej sytuacji

Kredyt standardowy
Wysokość kredytu - 90 000zł
Wartość nieruchomości / wkład własny. 225 000 / 80 000
Rynek pierwotny
Rodzaj nieruchomości: mieszkanie
Termin oddania: 11.2014
Metraż nieruchomości. - 47 m2
Lokalizacja nieruchomości (np. województwo lub miasto). - Poznań
Stan zaawansowania inwestycji. - w budowie
Waluta kredytu. - PLN
Pożądana długość okresu kredytowania - 20 - 25 lat
Łączna liczba osób w gospodarstwie domowym - 1 os
Średnio miesięczny dochód netto na rodzinę - 2100
Źródło uzyskiwania dochodów - umowa o pracę na czas nieokreślony
Wiek kredytobiorcy / kredytobiorców. - 24
Aktualne obciążenia kredytowe. - brak
Historia w BIK. - brak
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

20.5.2014 13:08
hm a co z reszta sumy? chcesz wziąc 90 000 kredytu, masz 80 000, a nieruchomosc 225 000. Gdzie róznica?
Cytuj
ewelina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 13:42
Z tego co dobrze rozumiem to w waszym przypadku bez problemu uzyskacie kredyt.Jak jeszcze macie czyste konto w BIK ,to nic innego wam nie pozostaje tylko poszukać odpowiedniego banku z odpowiednim oprocentowaniem. Rozejrzyjcie się być może znajdziecie coś odpowiedniego dla siebie .
Cytuj
Marcel09

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 14:46
też jestem tego zdania. Mam wrażenie że dostaniecie ten kredyt bez problemu ale najlepiej to udajcie się do kilku banków przedstawcie to co Ty nam przedstawiłaś tutaj i zobacz jakie zaproponują wam warunki.
Cytuj
mariqa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 15:54
Uważam ze kredyt już macie .Przeleć po bankach zapoznaj się z ofertami .Wtedy zadecydujesz który bank oferuje Ci najkorzystniejsze warunki .Z takimi informacjami jak nam napisałaś to nigdzie nie będziesz miała problemu ,wszędzie przyjemną Cię z otwartymi rękami.
Cytuj
Pola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 20:56
No, tak jak dziewczyny mówią. Proponuje pochodzić po kliku konkretniejszych bankach. Porównajcie sobie co maja dla was do zaoferowania, jakie sa warunki spłaty na ile lat. Przeanalizujcie wszystko i wtedy podejmijcie decyzje.
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.5.2014 11:57
kurcze mam nadzieje że macie racje, wyliczenia dostałam od meza bo kazał mi sie tym zając bo ja mam czas i moze on cos pokrecił przy wliczaniu - popytam go dzisiaj co z ta różnicą pomiedzy wkładem własnym a kredytem ;) patrze ciagle na ten kalkulator i nieźle to wygląda aczkolwiek wysokość raty i tak mnie troche przeraża :(
Cytuj
Weronka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2014 13:28
Wiesz przy dużym kredycie to i wysokość raty jest duża. A jeszcze jeśli chcecie spłacić to w możliwie najkrótszym czasie musicie liczyć się z wysokością raty. Tylko zanim sie na coś zdecydujecie, dobrze się zastanówcie tak aby wysokość raty was nie przerosła. Bo później możecie mieć problem ze spłatą.
Cytuj
lola85

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 20:09
Nie wiem czy odważyłabym się na kredyt hipoteczny. Raty mnie przerażają. Moja sąsiadka spłaca taki kredyt i płaci 1300 zł miesięcznie. Nie wiem co bym zrobiła gdyby któreś z nich straciło pracę. Niby wszyscy mówią, że lepiej płacić kredyt niż wynajmować ale wynajmowane mieszkanie można zmienić na mniejsze gdy pojawią się problemy finansowe. Z kredytem ciężko jest cokolwiek zrobić przez 20-30 lat:/
Cytuj
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.8.2014 11:22
Dokładnie 20-25 lat to bardzo dużo. Kwota też jest dosyć spora więc może Wam być trudno, i naprawdę myślicie, że 2100 to wystarczająca kwota, żeby spłacać tak duży kredyt? Przecież połowa wypłaty będzie zabierana przez bank..
A co jak stracicie pracę?
Cytuj
Odpowiedź