• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Konto osobiste od święta

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Karolyna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.8.2014 20:32
Spotkałam się z wieloma ofertami kont za darmo, ale każde miało jakieś ale, jak np wydanie 100 zł co miesiąc itd itd.Czy istnieje takie konto które można używać okazjonalnie bez opłat jak konto oszczędnościowe ale z możliwością wypłaty z bankomatu czy płacenia w sklepie??
Cytuj
Antosia85

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.8.2014 9:13
Aktualnie to chyba konto w Alior Banku ma taką ofertę, gdzie za nic nie ma opłat, ale nie mam pewności jak to wygląda jeśli nie używa się konta. Tym bardziej że do wypłacania z bankomatu czy płacenia potrzebna jest karta która zazwyczaj jakąś opłatę 5 czy 7 zł ma jeśli nie zrobi sie wymaganej liczby przelewów
Cytuj
świstak

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.8.2014 16:01
Ja bym nie zakladał, chociaż podobno w BZ WBK nie ma opłat za to konto godne polecenia. jeśli rzadko używacie konta to chyba można się poświęcić i raz na jakiś czas przejść się do banku wypłacić z oszczędnościowego...
Wypowiedź została zmieniona przez: świstak 15.8.2014 16:01
Cytuj
Jessica

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.8.2014 18:17
Sama chciałam takie konto założyć, pewnie by sie cos znalazło, ale znając życie i tak trzymalabym pieniądze na oszczędnościowym. Dostaję pieniądze do ręki - taki zwyczaj w zakładzie pracy, i jakoś od razu płacę rachunki, wydzielam sobie kieszonkowe i wplacam pieniądze na konto oszczędnościowe, z którego żal mi wyciągać, więc więcej oszczędzam.
Cytuj
buena39

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.8.2014 13:40
W Meritum jest tera chyba Proste Konto Osobiste czy jakoś tak i za nie również się nie płaci, także za kartę więc wydaje mi się że to jest w porządku opcja, w poniedziałek właśnie idę zakładać tam konto..
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

18.8.2014 16:59
Sporo kont kosztuje 0 zł bez żadnych warunków (mowa tylko o opłacie za prowadzenie). Znalezienie konta z kartą bezwarunkowo za darmo jest już trudniejsze, ale kilka banków, m.in. Alior Bank, Meritum Bank czy nawet Volkswagen Bank direct - ma tanie oferty.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.8.2014 18:32
Pewnie! Teraz takich kont jest całkiem sporo, musiałaś mieć pecha skoro trafiałaś na same dziwne oferty. Ja mam konto całkowicie za zero w banku Gettin Online. Nie płacę absolutnie za nic, nawet za przelewy i mogę wyciągać pieniądze w każdym bankomacie w Polsce.
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.8.2014 13:43
Nie dziwie Ci się bo moi rodzice za konto w PKO płacą taką sumę, że mnie głowa boli. Nie dość, że za prowadzenie konta, to za kartę kodów, za przelewy, raz w roku za kartę i za to, że mają konto internetowe. Jakby tak to zliczyć ile to jest w ciągu miesiąca wyszłaby pięknie duża kwota.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

1.9.2014 9:19
Zapraszam do porównywarki, w zależności od tego jakiego rodzaju konta szukamy: Konta z bonusem, Konta za darmo, Konta walutowe , z kartą zbliżeniową, z szybkimi przelewami – porównywarka pomoże znaleźć odpowiedni produkt.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Odpowiedź