• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Bank a działalnośc społeczna

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

13.8.2014 9:08
Dość często poruszamy w naszych artykułach tematykę działalności prospołecznej banków. Czy Państwo faktycznie odczuwają ich obecność i działalność w tej sferze czy to tylko chwyt marketingowy? tutaj
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
unforgettable

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.8.2014 11:00
Na pewno najbardziej odczuwają tę działalność osoby, których bezpośrednio to dotyczy. Nie mam nic przeciwko takim działaniom, nawet jeśli zależy im w ten sposób wyłącznie na reklamie, bo dzieciaki z tych szkół korzystają z tych komputerów na prawdę i są im one na pewno bardzo przydatne.
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.8.2014 12:47
czy to ma coś wspólnego z działaniami w obszarze CSR? Bo ostatnio czytałam o tym w kontekście Providenta
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

13.8.2014 13:26
justa napisał
czy to ma coś wspólnego z działaniami w obszarze CSR? Bo ostatnio czytałam o tym w kontekście Providenta
Tak :) CSR z ang. Corporate Social Responsibility czyli społeczna działalność biznesu
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
akwamaryna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.8.2014 6:27
Provident działa społecznie? Pierwsze słyszę, chyba że mają oni na myśli te pożyczki, które może wziąć każdy. Mi ich charytatywna działalność raczej nie robi różnicy, mam złe opinie o parabankach i raczej mnie do siebie nie przekonają w żaden sposób.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

14.8.2014 10:16
akwamaryna napisał
Provident działa społecznie? Pierwsze słyszę, chyba że mają oni na myśli te pożyczki, które może wziąć każdy. Mi ich charytatywna działalność raczej nie robi różnicy, mam złe opinie o parabankach i raczej mnie do siebie nie przekonają w żaden sposób.
Tak, Provident działa w zakresie CRS. Zapraszam do zapoznania się z artykułem.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
czSzekolada

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.8.2014 1:11
Provident ma złą opinię. Ale głównie od ludzi, którzy bezmyśnie biorą pieniądze nie mając środków na spłatę. Szkoda że takie podejście ludzi psuje reputacje normalnie działającej firmy. Przecież wystarczy pomyśleć przed wzięciem pożyczki a nie później zwalać na firmę
Cytuj
Anka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.8.2014 8:37
dokładnie. skoro działają tyle czasu i nie ma z nimi problemu to ta zła opinia musi sie brać wyłącznie z takich przypadków bo osobiście znam osoby które wzięły tam pożyczkę z pełną świadomością spłaciły jak trzeba i nic nie narzekały. co innego jak ktoś chce mieś pieniądze już i nie obchodzą go warunki podpisuje jak leci
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.8.2014 19:08
Ja nawet nie wiedziałam, że jakieś banki działają prospołecznie. Przynajmniej jeszcze o tym nie słyszałam. Jeżeli rzeczywiście pomagają to czemu nie, nawet jeżeli to dla nich reklama to i tak pomoc zawsze się przyda. Gorzej jak to tylko słowa.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.8.2014 13:50
Anka napisał
dokładnie. skoro działają tyle czasu i nie ma z nimi problemu to ta zła opinia musi sie brać wyłącznie z takich przypadków bo osobiście znam osoby które wzięły tam pożyczkę z pełną świadomością spłaciły jak trzeba i nic nie narzekały. co innego jak ktoś chce mieś pieniądze już i nie obchodzą go warunki podpisuje jak leci


Moja ciocia tak zrobiła jak brała kredyt na wesele syna. Jeszcze długo później odczuwała skutki tego "super oprocentowanego" kredytu. Ale teraz jak drugi syn będzie się żenił zapewne zrobi ten sam błąd.
Cytuj
Odpowiedź