• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Leasing to dobre rozwiązanie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

13.8.2014 9:05
Leasing w Polsce staje się coraz popularniejszą formą finansowania zakupu auta. Państwo leasingują? Znaleźliśmy jedna z ciekawszych obecnie ofert. warto sprawdzić. http://www.comperia.pl/newsy/17304-audi-dostepne-w-prostym-i-przyjaznym-audi-leasingu.html
Wypowiedź została zmieniona przez: Renata Grochowska 13.8.2014 14:06
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
unforgettable

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.8.2014 11:04
Zalinkowany jest inny wątek, nie oferta ;)Ja osobiście nie leasinguję, jakoś mam pewne obawy z tym związane, może to być spowodowane moim niedoinformowaniem, ale na razie taki sposób nie jest mi potrzebny. Znam z kolei osoby, które bardzo sobie chwalą tę możliwość, ale denerwujące jest to, że akurat one biorą samochody na pokaz ,a nie dlatego, że faktycznie są im potrzebne...
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

13.8.2014 14:06
unforgettable napisał
Zalinkowany jest inny wątek, nie oferta ;)Ja osobiście nie leasinguję, jakoś mam pewne obawy z tym związane, może to być spowodowane moim niedoinformowaniem, ale na razie taki sposób nie jest mi potrzebny. Znam z kolei osoby, które bardzo sobie chwalą tę możliwość, ale denerwujące jest to, że akurat one biorą samochody na pokaz ,a nie dlatego, że faktycznie są im potrzebne...
Faktycznie, juz nanoszę poprawki :).
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
akwamaryna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.8.2014 6:33
Nie wiedziałam, że w ofertach leasingowych jest limit przebiegu rocznego.. Jeszcze bym się załapała chyba chociaż z wyjazdami różnie bywa. Same odwiedziny u teściów raz na dwa tygodnie to plus 350 kilometrów minimum, już nie wspomnę o wyprawach do sklepów, pracy, jakichś wycieczek itp... No chyba, że firmowe samochody w leasingu są tylko i wyłącznie na wyjazdy służbowe, ale w takiej sytuacji wolałabym jakieś używane autko.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

14.8.2014 10:18
Jeśli poszukują Państwo ofert leasingu zapraszam oczywiście do porównywarki.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Kasandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.8.2014 0:49
A jak uważacie, lepiej zainteresować się leasingiem oferowanym przez banki czy firmy typowo się tym zajmujące? Porównywarka poleca na pierwszym planie ING ale nie jestem pewna czy bank to dobra instytucja do takich umów
Cytuj
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.8.2014 14:14
Ja nie leasinguje i nie wiem czy bym się na to zdecydowała. Wiem, że sporo większych przedsiębiorców ma auta w leasingu, a nawet kilka aut, ale ja sama chyba bym się trochę obawiała wziąć auto w leasing.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

21.8.2014 9:01
Leasing jest bardzo popularny wśród przedsiębiorców z przyczyn podatkowych, pozwala zaoszczędzić naprawdę wiele tysięcy złotych, a to dla osób prowadzących własną działalność olbrzymia oszczędność.
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
kaktusik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.8.2014 11:42
Leasing to dla niektórych najlepsze rozwiązanie, ja osobiście kompletnie nie orientuję sie w temacie ale samo to, że można zaoszczędzić na podatku sugeruje że to świetna opcja dla przedsiębiorców, bo same podatki mogą człowieka doprowadzić na skraj załamania nerwowego.
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.9.2014 14:11
No tak tylko leasing jest o tyle niewygodny, że trzeba niestety mieć sporą wpłatę własną więc jeżeli ktoś nie ma potrzebnej kwoty ma nici z leasingu. Jest to jakieś ograniczenie niestety, ale prawdą jest to, że oprócz tego leasing jest atrakcyjną ofertą
Cytuj
Odpowiedź