• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt na zakup działki jaki najlepszy ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
bronek34

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.5.2014 22:13
Witam , planujemy z żoną kupić działkę i chciałbym się Was poradzić gdzie i jaki kredyt może być najlepszy w naszym przypadku .Proszę o jakieś informacje ,być może jakiś bank polecicie który obecnie ma najlepszą ofertę kredytową.Nie obawiamy się sprawdzania zdolności kredytowej.
Cytuj
biedronkaK

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 17:38
Hmm proponowała bym sprawdzić oferte Getin banku, jak się dobrze orientuje to mają teraz bardzo fajne oferty dotyczące kredytów, ewentualnie możecie jeszcze sprawdzić PKO, ale tam juz jestem mniej przekonana.
Cytuj
madzialenka89

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.5.2014 5:52
Ja słyszałam dużo dobrego o PKO. Podobno najszybciej dostaniesz tam kredyt. O Getin Banku nie wiem za dużo ale Znajoma kiedyś brała tam kredyt na samochód i dostała kartę debetową na 10 tysięcy. Najlepiej przejdź się po kilku bankach i porównaj oferty.
Cytuj
BognaR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.5.2014 18:09
W PKO mają korzystne warunki kredytowe ,najlepiej jak się do nich przejdziesz to uzyskasz więcej informacji.Co do innych banków to nie mam pojęcia jakie oferują kredyty.Ale musisz liczyć się z tym że zostanie sprawdzona Twoja zdolność kredytowa i oczywiście będziesz prześwietlony w BIK.
Cytuj
Manana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.5.2014 22:15
A ja tam nie jestem za PKO , wydaje mi się że mają sporo swoich ukrytych kosztów. Ale moge się mylić. Nie lepiej było by Ci iść do kilku różnych banków, popytać o oferty później sobie porównać i dopiero podjać decyzje. Może być też tak że nie każdy ban będzie chciał Ci udzielić takiego kredytu.
Cytuj
RadokZ

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 18:45
A może mBank ma jakaś fajną ofertę kredytu na zakup działki.Bo teraz tak bardzo reklamują się w telewizji. Wydaje mi sie że bardzo ostatnio się podciągnęli jeśli chodzi o oferty jakie proponowali. W tamtym roku tez wyszli z wieloma nowymi propozycjami, może u nich zapytaj.
Cytuj
mamamrowek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.5.2014 6:11
O mBanku teraz ciągle mówią w telewizji. Ja jednak nie jestem do nich przekonana. Moja mama ma kredyt w Euro Banku i jest zadowolona. Gdy miała problemy ze spłatą obniżyli jej ratę. Teraz ja zastanawiam się nad kredytem w tym banku. Wiecie czy mają jakieś ciekawe oferty?
Cytuj
darecki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.5.2014 20:09
Myślę, że najlepiej będzie jak weźmiecie kredyt hipoteczny. A w jakim banku to już zależy od was. W Polsce jest tyle dobrych banków, że na pewno znajdziecie jakąś ofertę dla siebie. Ja mogę Ci polecić Nordea Bank, Getin Bank lub PKO:) A nie myśleliście o wzięciu udziału w MdM? Podobno można tam starać się o mieszkanie.
Cytuj
Honoratka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.5.2014 23:51
No ale jak chcą kupić działkę to po co im mieszkanie? Chociaż jak czytałam to dzięki programowi Mieszkanie dla Młodych można wziać ten kredyt na dom do 100m2 ale nie jestem pewna czy to jest na zasadzie że dom buduje sie samemu czy trzeba kupić juz gotowy bo jak ta druga opcja to jest to bez sensu.
Cytuj
Martusia90

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 14:59
Z tego co słyszałam musisz z ich oferty skorzystać .Też uważam że to bez sensu jak ktoś narzuca Ci warunki mieszkania jakie będziesz posiadać .Ale cóż czego nie robi się dla uzyskania dofinansowania ,trzeba zacisnąć zęby i przyjąć to co dają .Ale zawsze po 5 latach można sprzedać i kupić takie mieszkanie które będzie nam odpowiadać .
Cytuj
Odpowiedź