• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt na zakup działki jaki najlepszy ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 10:24
Honoratka napisał
No ale jak chcą kupić działkę to po co im mieszkanie? Chociaż jak czytałam to dzięki programowi Mieszkanie dla Młodych można wziać ten kredyt na dom do 100m2 ale nie jestem pewna czy to jest na zasadzie że dom buduje sie samemu czy trzeba kupić juz gotowy bo jak ta druga opcja to jest to bez sensu.
Jeżeli zdecydujemy się na budowę domu to w ramach MdM możemy otrzymać zwrot części podatku VAT. Jeżeli chodzi zaś o zwrot dofinansowania to nieruchomość musi zostać kupiona z rynku pierwotnego.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
RedRoses1990

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.7.2014 13:14
Jeśli chodzi o kredyt na zakup działki, to moi teściowie wzięli chyba w PKO, ponadto pani w banku doradziła im, że lepszy będzie zwykły kredyt gotówkowy niż taki przeznaczony. Wydaje mi się że w ten sposób bo prostu ich naciągnęła, ale mają możliwość wcześniejszej spłaty itp. i to im odpowiada bardzo.
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

26.7.2014 21:29
RedRoses1990 napisał
Jeśli chodzi o kredyt na zakup działki, to moi teściowie wzięli chyba w PKO, ponadto pani w banku doradziła im, że lepszy będzie zwykły kredyt gotówkowy niż taki przeznaczony. Wydaje mi się że w ten sposób bo prostu ich naciągnęła, ale mają możliwość wcześniejszej spłaty itp. i to im odpowiada bardzo.

Zapewne rzeczywiście naciągnęła, chyba że kwota kredytu była bardzo niska. Jeśli tak to czasem lepiej wziąć kredyt gotówkowy ze względu na bardzo uproszczone procedury.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.8.2014 14:42
Jest teraz sporo atrakcyjnych ofert, które ciągle się zmieniają więc trzeba po protu usiąść i trochę poczytać na ten temat. Ja sama żadnego kredytu CI nie polecę bo takich większych jeszcze nie brałam.
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.8.2014 13:12
lzalewski napisał
RedRoses1990 napisał
Jeśli chodzi o kredyt na zakup działki, to moi teściowie wzięli chyba w PKO, ponadto pani w banku doradziła im, że lepszy będzie zwykły kredyt gotówkowy niż taki przeznaczony. Wydaje mi się że w ten sposób bo prostu ich naciągnęła, ale mają możliwość wcześniejszej spłaty itp. i to im odpowiada bardzo.

Zapewne rzeczywiście naciągnęła, chyba że kwota kredytu była bardzo niska. Jeśli tak to czasem lepiej wziąć kredyt gotówkowy ze względu na bardzo uproszczone procedury.


Ja też tak myślę. Bo czasami po przeliczeniu takie kredyty wychodzą podobnie a w przypadku hipotecznego wszystkie formalności się wydłużają. A niektórzy chcieliby mało zapłacić za cały kredyt i najlepiej mieć pieniądze w ciągu godziny.
Cytuj
Odpowiedź