• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Doradcy finansowi

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
PrincessaPola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 11:08
Czy korzystaliście kiedykolwiek lub znacie kogoś kto korzystał z usług doradców finansowych? Zastanawiam się czy takie usługi są drogie? Moja siostra wpadła w niezłe kłopoty z kredytami i chce poradzić się kogoś właśnie z takiej firmy. Co prawda nie wiem ile za to ma płacić, ale czy nie jest to strata pieniędzy? siostra jest zakupoholiczką i wg mnie jeśli nie słucha rodziny, to taki doradca jej raczej nie pomoże, a jedynie psycholog. Siostra liczy na to, że doradca znajdzie rozwiązanie i na kredyty i na jej zakupy, żeby nagle starczyło pieniędzy na wszystko.
Cytuj
Kindii

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 11:29
Nie korzystałam bo wydawało mi się że skoro mogę coś zorganizować sama to po co mam płacić za taką usługe.
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 11:59
Doradcy kredytowi w większości przypadków nie pobierają opłat od swoich klientów. Wynagrodzenie pochodzi z banku.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
xretina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 12:58
Taki doradca może pomóc, więc nie należy od razu przekreślać pomysłu siostry. Może nie działa on tak jak się jej wydaje - nie wyczaruje pieniędzy których nie ma, ale ma on na celu ochronę majątku klienta, zatem równiez wyjaśnienie jak oszczędzać, z czego zrezygnować itp. Fakt faktem oni też się cenią i w dzisiejszych czasach trudno znaleźć doradcę który na prawdę interesuje się dobrem człowieka a nie tylko oskubaniem go z resztek. Doradcy powinni być nastawieni do klienta jak lekarze, w ońcu mają uleczać finanse.
Cytuj
Czikulinka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.8.2014 13:14
wg mnie jeśli człowiek z wydatkami sobie sam nie radzi, to doradca mu nie pomoże a jedynie ewentualnie psycholog. doradcy też się cenią za swoje usługi, jeśli nie chodzi o pożyczkę a bierze się takiego do porad prywatnych, pozabankowych. Podobno godzina pracy to koszt ok 300 zł
Wypowiedź została zmieniona przez: Czikulinka 12.8.2014 13:14
Cytuj
akwamaryna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.8.2014 6:45
Oglądałam kiedyś program, z serii polsatowych tasiemców, i doradca sobie nie poradził z koniecznością kupowania wszystkiego prze pewną panią. nie ma co się oszukiwać zakupy mogą chorobliwie uzależniaći jak każde inne używki mogą bardzo szybko doprowadzić do ruiny, to trzeba leczyć.
Cytuj
czSzekolada

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.8.2014 1:17
jak dla mnie zakupoholizm to wymyślona choroba przez osoby zbyt rozrzutne i nikt mnie nie przekona że jest inaczej. oczywiście może się to wiązać z jakimś zboczeniem umysłowym albo po prostu nieświadomością ze człowiek się władowuje w niezłe bagno.
Cytuj
Ciastek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.8.2014 22:02
Nie wydaje mi się, żeby doradca finansowy to był dobry pomysł, prędzej ten psycholog. Doradcy działają głównie na swoją korzyść . chyba że są tacy działający charytatywnie, ale to pewnie przy instytucjach tylu mops czy coś tego rodzaju.
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.8.2014 19:09
Ja nie korzystam z ich usług z tego względu, że sama wolę zajmować się swoimi pieniędzmi. W przypadku Twojej siostry możesz mieć rację, że doradca nie pomoże jej w chorobie bo zakupoholizm to choroba, ale być może uda jej się ogarnąć kredyty które ma do spłacenia. Umów ją też koniecznie z psychologiem.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.8.2014 13:49
czSzekolada napisał
jak dla mnie zakupoholizm to wymyślona choroba przez osoby zbyt rozrzutne i nikt mnie nie przekona że jest inaczej. oczywiście może się to wiązać z jakimś zboczeniem umysłowym albo po prostu nieświadomością ze człowiek się władowuje w niezłe bagno.


To nie jest nic wymyślonego niestety. To normalna choroba którą się leczy. Takiej osobie lepiej odebrać na jakiś czas karty i pieniądze i skierować na leczenie. Sama sobie niestety nie poradzi a długi będą jeszcze większe.
Cytuj
Odpowiedź