• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Najniższe oprocentowanie kredytu?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Micky

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 22:40
Witam,
zastanawiam sie nad wzięciem kredytu. Ale chciałbym wziąć go w miejscu, w którym jest najniższe oprocentowanie takiego kredytu. Można to gdzieś sprawdzić?
Cytuj
Kamila Bębenek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 22:53
Skorzystaj z porównywarki, jest tutaj na Comperii. Pamiętaj, aby zawsze zwracać uwagę nie na jako takie oprocentowanie a na RRSO, bo jak się dowiedziałam tutaj na forum, to ono jest w zaciąganiu kredytów jedną z najważniejszych informacji.
Cytuj
Tataraka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 22:59
A nie możesz tego sprawdzić w jakis porównywarkach kredytów? Tam raczej sa takie informacje jak oprocentowanie prawda? a jak nie to chyba na stronie danego banku jest to napisane
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

8.8.2014 10:19
Oczywiście zapraszamy do skorzystania z naszej porównywarki , proszę wybrać rodzaj kredytu, kwotę, okres spłaty. Z pewnością będzie to duże ułatwienie przy wyborze odpowiedniego produktu.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

8.8.2014 11:12
Czy duże ułatwienie? Nie sądzę. Po pierwsze porównywarki nie uwzględniają wielu zmiennych, w tym tej najważniejszej - zdolności. Po drugie niekoniecznie oferta najtańsza w całym okresie kredytowania (a w ten sposób charakteryzowana jest w porównywarkach oferta nr 1). Drugi punkt jest szczególnie mylący i kredytobiorca wybierając bank w oparciu o te dane wybierze czasem kredyt, który mało tego, że nie będzie najtańszym, to w rzeczywistości będzie jednym z gorszych.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
polokoktaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.8.2014 22:18
ja tam się na porównywarkach jeszcze nigdy nie zawiodłam, wydają mi się one dość uczciwie pokazywać najkorzystniejszą ofertę. Oczywiście, można szukać na własną rękę, no ale chodzenie osobiście do banków jest BARDZO czasochłonne, a na stronach i tak znajdziemy identyczne informacje jak w porównywarce.
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

9.8.2014 7:36
Ok. Odpaliłem sobie porównywarkę i:
1. Na pierwszym miejscu wyskoczył mi DB. Powiedzmy, że jest to jedna z lepszych ofert i przez grupę klientów akceptujących PSO będzie traktowana jako najlepsza.
2. Na drugim miejscu pojawił się Pocztowy. Ze stwierdzeniem, że jest to oferta nr 2 nie zgodzę się na pewno.
3. Na 4-tym miejscu jest PKO BP. Jedna z najsłabszych ofert na rynku na dzień dzisiejszy.
4. Skoro oferta DB jest opakowana maksymalnie w produkty dodatkowe, to czemu to samo nie zostało uczynione w przypadku CITI?
5. ING - Ta oferta według mnie na pewno jest wyżej niż CA, PKO BP, Pocztowy. Dla przeważającej grupy klientów biorącej kredyt hipoteczny prowizja wynosić będzie 0% przy marży 1,65%. Konkurować z tą ofertą może DB, pod warunkiem, że klientowi nie przeszkadza korzystanie z wielu produktów dodatkowych.
Tak jak pisałem we wcześniejszym poście - najniższa rata nie powinna być wyłącznym wyznacznikiem atrakcyjności oferty. A taki wyznacznik występuje w porównywarkach.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
rebellious

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 12:43
lzalewski napisał
najniższa rata nie powinna być wyłącznym wyznacznikiem atrakcyjności oferty. A taki wyznacznik występuje w porównywarkach.
ale ludzie zazwyczaj zwracają uwagę właśnie na najniższą ratę, bo nawet jeśli całkowita suma spłaconego kredytu będzie wyższa, to to że kwota raty jest niższa jest dużym plusem dla kogoś kto nie zarabia dużo. większa kwota spłacana w niższych ratach to mniejsze obciążenie finansowe w perspektywie od wypłaty do wypłaty.
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 19:44
rebellious napisał
lzalewski napisał
najniższa rata nie powinna być wyłącznym wyznacznikiem atrakcyjności oferty. A taki wyznacznik występuje w porównywarkach.
ale ludzie zazwyczaj zwracają uwagę właśnie na najniższą ratę, bo nawet jeśli całkowita suma spłaconego kredytu będzie wyższa, to to że kwota raty jest niższa jest dużym plusem dla kogoś kto nie zarabia dużo. większa kwota spłacana w niższych ratach to mniejsze obciążenie finansowe w perspektywie od wypłaty do wypłaty.

Nawet jeśli na dzień dobry ma doliczane np. 10% w formie ubezpieczenia?
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Koniczynka23

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 23:10
Nie wiem co za sens jest płacić niższe raty ale za to w większej ilosci. Przecież to sie całkowicie mija z celem.
Cytuj
Odpowiedź