• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Najniższe oprocentowanie kredytu?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.8.2014 13:20
Koniczynka23 napisał
Nie wiem co za sens jest płacić niższe raty ale za to w większej ilosci. Przecież to sie całkowicie mija z celem.


Z punkty widzenia ile się zapłaci za tą wiekszą ilość rat rzeczywiście nie ma to sensu, ale jeżeli ktoś nie może płacić na przykład 100zł miesięcznie albo może płacić 20zł no to jest to duża różnica.
Cytuj
zuzannaanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.9.2014 20:34
Ja biorąc kredyt w pierwszej kolejności patrzę na to jak wysoka jest rata i wybieram tą najniższą. Wiem, że nie jest to dobre ale mi wygodniej jest płacić mniejsze raty przez dłuższy okres czasu, bo gdybym zdecydowała się na wyższe pewnie nie miałabym co do garnka włożyć. Co do porównywarek to nie korzystam z nich. Wolę poświęcić chwile i przejść się po bankach.
Cytuj
lilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.9.2014 19:34
Poszukaj jakiejś porównywarki kredytów i wybierz najlepszą ofertę. Możesz też przejść się po bankach ale to będzie bardziej czasochłonne. Ja mam kredyt w Eurobanku i nie narzekam. Raty mam dość wysokie ale daję radę a bank jest naprawdę bardzo wyrozumiały.
Cytuj
Odpowiedź