• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Escrow, co to takiego?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.8.2014 11:20
akwamaryna napisał
Jest tyle tych produktw że ciężko wszystko spamiętać. Zastanawia mnie jedank skąd przeciętna osoba może o tym wszystkim wiedzieć, bo jak przeglądam to forum to odnoszę wrażenie, że jedna broszurka by mi nie wystarczyła by poznać wszystkie możliwości. Nawet jakby jakiś produkt był dla mnie ciekawy i chętna byłabym by z niego skorzystać, to nie wiem gdzie i czy w ogóle mam takiego szukać, bo nie mam pojęcia że coś takiego istnieje...


Ale ja mam ten sam problem. Człowiek jest czasami tak nieuświadomiony, że aż dziwne, że jeszcze w nic się nie wpakował. Do tej pory myślałam, że na przykład kredyty są dwa gotówkowy i hipoteczny. Teraz po przeczytaniu kilkudziesięciu artykułów na ten temat wiem, że jest ich więcej:)
Cytuj
selena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.9.2014 20:59
Ja o escorow dowiedziałam się z bezpiecznyprzelew.pl Wydaje mi się, że to bardzo dobre rozwiązanie gdy np. kupujemy coś drogiego przez internet i boimy się, że sprzedawca nas oszuka. Z tego co wiem dostanie pieniądze dopiero po wywiązaniu się z transakcji.
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.9.2014 17:17
selena napisał
Ja o escorow dowiedziałam się z bezpiecznyprzelew.pl Wydaje mi się, że to bardzo dobre rozwiązanie gdy np. kupujemy coś drogiego przez internet i boimy się, że sprzedawca nas oszuka. Z tego co wiem dostanie pieniądze dopiero po wywiązaniu się z transakcji.


No i jeżeli jest tak jak mówisz to kupowanie drogich przedmiotów ma sens. Ja zawsze się powstrzymuje właśnie ze względu na to, że się boję. Bo jednak robimy komuś przedpłatę i pozostaje nam wierzyć, że nam wyśle.
Cytuj
SzymonR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.9.2014 10:28
mi ostatnio jeden koles proponował sprzedaz domey własnie poprzez platnosc escrow ale sie nie zdecydowałem jakoś temu nie ufam do konca.. wole po robocie zapłacić ze swojego konta a nie tak..
Cytuj
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.9.2014 16:27
SzymonR nie daj sie nabrać bo u nas ci oszuści tez w firmie byli oferuja ci domene np com. com.pl ktorej nie wykupiłes od razu za kilka tysiecy co tak naprawde kosztuje 30 zł w nazwa.pl :P
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.9.2014 11:22
Ale to rozwiązanie tyczy się chyba jedynie podmiotów gospodarczych. Raczej nie stosowany jest do podmiotów fizycznych.
Cytuj
Pola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2014 9:30
nie raczej do osoby prywatnej nikt tak nie zapuka i nie powie ze chce ci cos sprzedac za 3500 zł - oni wychwytuja po nipie głównie :)
Cytuj
Czarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.10.2014 11:44
no ja zamknalem pierwsza firme jakies 4 lata a jeszcze do mnie dzwonią się pytac o jakieś pierdoły, porażka jakaś.

sam escrow jest ok na bezpieczny przelew.pl widziałem że działa to dość fajnie :)
Cytuj
jolawiola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.10.2014 13:52
Ja nie widzę potrzeby posiadania takiego konta. Zazwyczaj wszystkie oszczędności i pieniądze na dany cel trzymam w domu lub na koncie osobistym. Jak dla mnie to jest kolejna próba naciągnięcia ludzi na konta które do niczego się nie nadają.
Cytuj
Odpowiedź