• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt aby spłacić dług

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.8.2014 13:19
Kindii napisał
Witam,
mój znajomy niestety popadł w długi. Nie spłacał i sprawa trafiła do komornika, podobno dogadał sie z nim i ma zamiar wszystko spłacić w 4 ratach bo zaczął dobrze zarabiać, ale zastanawia sie czy jakiś bank udzieli mu kredytu żeby mógł spłacić dług?


Skoro będzie dobrze zarabiał niech idzie do banku i się dogada. Nie widzę sensu brania kolejnych pożyczek bo po pierwsze gdzie? Skoro jest zadłużony a po drugie niech nie pakuje się w parabanki bo w życiu nie wygrzebie się z długów.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

1.9.2014 9:36
joasiamyk napisał
Kindii napisał
Witam,
mój znajomy niestety popadł w długi. Nie spłacał i sprawa trafiła do komornika, podobno dogadał sie z nim i ma zamiar wszystko spłacić w 4 ratach bo zaczął dobrze zarabiać, ale zastanawia sie czy jakiś bank udzieli mu kredytu żeby mógł spłacić dług?


Skoro będzie dobrze zarabiał niech idzie do banku i się dogada. Nie widzę sensu brania kolejnych pożyczek bo po pierwsze gdzie? Skoro jest zadłużony a po drugie niech nie pakuje się w parabanki bo w życiu nie wygrzebie się z długów.
Oczywicie zawsze warto negocjować z wierzycielem i z komornikiem, jesli dluznik ma stale dochody bedzie wstanie spłacać dług stopniowo, moze to byc atrakcyjniejsze rozwiązanie dla komornika, niż "siłowe" ściąganie długów.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
wiktor111

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.9.2014 18:54
Wydaje mi się, że żaden bank nie udzieli kredytu Twojemu znajomemu. Najlepiej zrobi jak spłaci dług ze swojej wypłaty skoro teraz dobrze zarabia. Może też pomyśleć o pożyczce w parabanku, na pewno ją dostanie ale nie wiadomo czy nie wpadnie w kolejne długi.
Cytuj
moniuska20

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.9.2014 20:22
Jeśli nie da się wziąć kredytu w banku to nich twój znajomy skorzysta z pomocy jakiejś firmy udzielającej pożyczek. ostatnio jest ich coraz więcej na rynku więc nie powinien mieć problemów ze znalezieniem odpowiedniej. Z tego co wiem niektóre udzielają pożyczek do 25 tysięcy.
Cytuj
abzibzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.9.2014 20:55
A Twój znajomy nie może ugadać się z komornikiem na mniejsze raty? Po co od razu brać kredyt? Z jednego długu wejdzie w drugi i wcale sobie nie polepszy. Z komornikami zazwyczaj da się dogadać, wiem z doświadczenia:)
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

3.9.2014 9:56
Równiez proponujemy najpierw negocjowac, jesli chodzi o kredyt na spłate komornika to niestety większośc banków wyklucza takich klientów, wówczas pozostana instytucje pozabankowe, które naliczają wysokie opłaty.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

4.9.2014 9:01
Branie kredytu na spłatę kredytu wydaje mi sie absurdalne .
Cytuj
kazik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.9.2014 14:26
Jak sie nie ma wyjścia to sie bierze, a potem sie nakręca spirala zadłużenia. Najlepiej dlatego w ogole zyc w miare na bieżąco, nie mowie oczywiście żeby w ogóle nie korzystać z kredytów, bo. np. hipoteczne są potrzebne. Malo kto moze sobie pozwolić na zakup nieruchomości ot tak
Cytuj
Aleksandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.9.2014 9:10
Niestety niektórzy ludzie nie maja wyjscia i splacaja kredyt kredytem, jesli to jescze kredyty bankowe to okej, ale chwilowki to juz problem.
Cytuj
SzymonR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.9.2014 10:11
grunt to żeby nie korzystał z takich portali jak centrum dłużnika czy inne podejrzane bo nie ma czegoś takiego jak czyszczenie bik, niech lepiej rozłozy na wiecej rat ktore moze spłacic bez brania kredytu proste.
Cytuj
Odpowiedź